7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Alieu Badou N'Diaye
Årsinkomst: Kolla Badous lön anonymt
Personnummer: 19740930-
Ålder: 51 år
Födelsedag: 30 september 1974
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Alieu Badou N'Diaye
Förnamn: Alieu Badou
Tilltalsnamn: Badou
Efternamn: N'Diaye
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-02-09
Gatuadress: Repslagaregatan 5 A lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 582 22
Postort: Linköping
Distrikt: Linköpings Sankt Lars
Församling: Linköpings S:t Lars församling (058002)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Badou
Badou N'Diaye är en man på 51 år som bor på Repslagaregatan 5 A lgh 1001 i Linköping. Badous bostad är en lägenhet med 1 rum på 25 kvm . Där har han bott i 4 år och 127 dagar sedan han flyttade in den 9 februari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Badou
Informationen om Badou kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Repslagaregatan 5 A lgh 1001
Registrerat på adressen
582 22 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Badou kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Badou hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Badous bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 25 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Badou har inga bolagsengagemang
Mer om Badou
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
51 år (och 259 dagar)
Födelsedag
30 september (en onsdag om 106 dagar)
Födelsedatum
1974-09-30 (en måndag för 18 887 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 8 år och 106 dagar (en lördag)
Badou N'Diaye är en man på 51 år som bor på Repslagaregatan 5 A lgh 1001 i Linköping. Badous bostad är en lägenhet med 1 rum på 25 kvm . Där har han bott i 4 år och 127 dagar sedan han flyttade in den 9 februari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Badous postnummer, 582 22, är medelinkomsten 359 602 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Badou och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Badou ingår. Badous lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.
Badou bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Badous nästa födelsedag fyller han 52 år. Den inträffar om 106 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 106 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 199 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Badou har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Badou i Sverige Badou Jobe i Hägersten, Badou Joof i Angered och Badou Secka i Malmö.
Informationen om Badou kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.