8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Daniel Bengt Lennart Asmund

Årsinkomst: Kolla Daniel Bengt Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19741009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 9 oktober 1974

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 december

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Daniel Bengt Lennart Asmund

Förnamn: Daniel Bengt Lennart

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Asmund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-10-11

Gatuadress: Vinetagatan 7 E

Postnummer: 621 45

Postort: Visby

Distrikt: Visby domkyrkodistrikt

Församling: Visby domkyrkoförsamling (098001)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Daniel Bengt Lennart Asmund är en man på 52 år som bor på Vinetagatan 7 E i Visby. Där har han bott i 1 år och 22 dagar sedan han flyttade in den 11 oktober 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Daniel Bengt Lennart Asmund?

Vad tjänar Daniel Bengt Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Daniel Bengt Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Daniel Bengt Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vinetagatan 7 E

Latitud: 57.636467   |   Longitud: 18.306769

Registrerat på adressen


Vinetagatan 7 E
621 45 Visby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ROTTWEILER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-12-26 (9 år) Ägare Daniel Bengt Lennart Asmund Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-12-26 (9 år) Daniel Bengt Lennart Asmund Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Daniel Bengt Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Daniel Bengt Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Daniel Bengt Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Daniel Bengt Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 24 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en lördag om 341 dagar)

Födelsedatum

1974-10-09 (en onsdag för 19 017 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 341 dagar (en måndag)

Daniel Bengt Lennart Asmund är en man på 52 år som bor på Vinetagatan 7 E i Visby. Där har han bott i 1 år och 22 dagar sedan han flyttade in den 11 oktober 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Daniel Bengt Lennarts postnummer, 621 45, är medelinkomsten 313 282 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Daniel Bengt Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Daniel Bengt Lennart ingår. Daniel Bengt Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Daniel Bengt Lennart bor tillsammans med Sarah Wahlén. Hon är en 51 årig kvinna som flyttade in den 11 oktober 2025 och har bott där totalt 1 år och 22 dagar. På adressen finns en hund (som Daniel Bengt Lennart är ägare till). Han är gift med Sarah Wahlén .

På Daniel Bengt Lennarts nästa födelsedag fyller han 53 år. Den inträffar om 341 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 341 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 39 dagar.

Namnet Daniel är 'Hebreiskt namn med bet. ’Gud (min) domare’'.

Daniel Bengt Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Daniel Bengt Lennart i Sverige Lennart Fjällström i Finspång, Bengt Göran Olsson i Harlösa och Daniel Nannskog .

Informationen om Daniel Bengt Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Daniel Bengt Lennart Asmund