7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Darko Til
Årsinkomst: Kolla Darkos lön anonymt
Personnummer: 19741019-
Ålder: 51 år
Födelsedag: 19 oktober 1974
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Darko Til
Förnamn: Darko
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Til
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-02-18
Gatuadress: Klostervägen 15 lgh 1303
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 257 30
Postort: Rydebäck
Distrikt: Kvistofta
Församling: Kvistofta församling (128316)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Darko Til är en man på 51 år som bor på Klostervägen 15 lgh 1303 i Rydebäck. bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har han bott i 8 år och 128 dagar sedan han flyttade in den 18 februari 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Klostervägen 15 lgh 1303
Registrerat på adressen
257 30 Rydebäck
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Maja Petrovic (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Maja Petrovic (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Darko kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Darko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Darkos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 55 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2016
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Darko
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
51 år (och 250 dagar)
Födelsedag
19 oktober (en måndag om 115 dagar)
Födelsedatum
1974-10-19 (en lördag för 18 878 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 8 år och 115 dagar (en torsdag)
Darko Til är en man på 51 år som bor på Klostervägen 15 lgh 1303 i Rydebäck. bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har han bott i 8 år och 128 dagar sedan han flyttade in den 18 februari 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Darkos postnummer, 257 30, är medelinkomsten 557 442 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,11 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Darko och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Darko ingår. Darkos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 319.
Darko bor tillsammans med Maja Petrovic. Hon är en 45 årig kvinna som flyttade in den 31 juli 2020 och har bott där totalt 5 år och 330 dagar. Han är gift med Maja Petrovic .
På Darkos nästa födelsedag fyller han 52 år. Den inträffar om 115 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 115 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Darko har 1 bolagsengagemang (
Til Plåt & Tak
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Darko i Sverige Darko Burger i Upplands Väsby, Darko Stankovic i Stockholm och Darko Andelic i Malmö.
Informationen om Darko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Darko Til
Var bor Darko?
Hur gammal är Darko?
Darko Til är 51 år gammal och föddes den 19 oktober 1974. Han fyller 52 år den 19 oktober.
Har Darko några bolagsengagemang?
Darko har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Til Plåt & Tak . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Darko några fordon?
Är Darko gift?
Darko är gift med Maja Petrovic.
Vilket telefonnummer har Darko?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Darko.
Vilket stjärntecken har Darko?
Darko har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Darko folkbokförd?
Darko Til är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Darko?
Darko Til tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Darko?
Darko Til tillhör Kvistofta församling.