7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Steluta Tupan
Årsinkomst: Kolla Stelutas lön anonymt
Personnummer: 19741115-
Ålder: 51 år
Födelsedag: 15 november 1974
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Steluta Tupan
Förnamn: Steluta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tupan
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2016-05-11
Gatuadress: Mäster Karls väg 19 lgh 1204
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 165 73
Postort: Hässelby
Distrikt: Hässelby
Församling: Hässelby församling (018038)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Steluta Tupan är en 51 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 10 år och 52 dagar sedan 11 maj 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mäster Karls väg 19 lgh 1204
Registrerat på adressen
165 73 Hässelby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Steluta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Steluta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Stelutas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 73 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1987
Bolagsengagemang | 0 st
Steluta har inga bolagsengagemang
Mer om Steluta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
51 år (och 229 dagar)
Födelsedag
15 november (en söndag om 136 dagar)
Födelsedatum
1974-11-15 (en fredag för 18 857 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 8 år och 136 dagar (en onsdag)
Steluta Tupan är en 51 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 10 år och 52 dagar sedan 11 maj 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Stelutas bostadsområde, på postnummer 165 73, har 5,34 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 343 794 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Stelutas ingår. Stelutas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 351.
Steluta bor tillsammans med 2 personer: Daniel Tupan , Daniela-Mihaela Tupan . Hon är gift med Daniel Tupan .
Vill du fira Stelutas födelsedag ska du gratulera henne om 136 dagar då hon fyller 52 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 8 år och 136 dagar (en onsdag).
Steluta har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Steluta i Sverige det senaste kvartalet är Steluta Solonaru i Södertälje, Steluta Bunea i Halmstad och Steluta Nichta i Borås.
Informationen om Steluta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Steluta Tupan
Var bor Steluta?
Hur gammal är Steluta?
Steluta Tupan är 51 år gammal och föddes den 15 november 1974. Hon fyller 52 år den 15 november.
Har Steluta några bolagsengagemang?
Steluta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Steluta några fordon?
Är Steluta gift?
Steluta är gift med Daniel Tupan.
Vilket telefonnummer har Steluta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Steluta.
Vilket stjärntecken har Steluta?
Steluta har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Steluta folkbokförd?
Steluta Tupan är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Steluta?
Steluta Tupan tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Steluta?
Steluta Tupan tillhör Hässelby församling.