7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Anna Linda Olsson

Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt

Personnummer: 19741209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 9 december 1974

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juni

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Anna Linda Olsson

Förnamn: Anna Linda

Tilltalsnamn: Linda

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-04-30

Gatuadress: Hagastrand 12 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 703 40

Postort: Örebro

Distrikt: Längbro

Församling: Längbro församling (188003)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Linda

Linda Olsson är en kvinna på 51 år som bor på Hagastrand 12 lgh 1001 i Örebro. Lindas bostad är en lägenhet med 2 rum på 93 kvm . Där har hon bott i 2 år och 85 dagar sedan hon flyttade in den 30 april 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Linda

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Linda Olsson?

Vad tjänar Linda?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lindas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lindas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hagastrand 12 lgh 1001

Latitud: 59.271298   |   Longitud: 15.198797

Registrerat på adressen


Hagastrand 12 lgh 1001
703 40 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Linda kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lindas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 93 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Hagastrand i Örebro Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Linda


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 227 dagar)

Födelsedag

09 december (en onsdag om 138 dagar)

Födelsedatum

1974-12-09 (en måndag för 18 855 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 138 dagar (en lördag)

Linda Olsson är en kvinna på 51 år som bor på Hagastrand 12 lgh 1001 i Örebro. Lindas bostad är en lägenhet med 2 rum på 93 kvm . Där har hon bott i 2 år och 85 dagar sedan hon flyttade in den 30 april 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lindas postnummer, 703 40, är medelinkomsten 346 328 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Linda och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Linda ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 148.

Linda bor tillsammans med Robert Grönqvist. Han är en 53 årig man som flyttade in den 30 april 2024 och har bott där totalt 2 år och 85 dagar. Hon är inte gift.

På Lindas nästa födelsedag fyller hon 52 år. Den inträffar om 138 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 8 år och 138 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 331 dagar.

Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.

Linda har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Hagastrand i Örebro ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Linda Olsson