7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Bashir Kashour

Årsinkomst: Kolla Bashirs lön anonymt

Personnummer: 19750123- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 23 januari 1975

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Bashir Kashour

Förnamn: Bashir

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Kashour

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-08-11

Gatuadress: Hemmansvägen 45

Postnummer: 856 53

Postort: Sundsvall

Distrikt: Skön

Församling: Sköns församling (228103)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bashir Kashour är en 51 årig man och bosatt på Hemmansvägen 45 i Sundsvall. Hans bostad är en villa på 162 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 augusti 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 341 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bashir Kashour?

Vad tjänar Bashir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bashirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Bashirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hemmansvägen 45

Latitud: 62.411975   |   Longitud: 17.323098

Registrerat på adressen


Hemmansvägen 45
856 53 Sundsvall

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bashir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bashir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bashirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 162 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bashir har inga bolagsengagemang


Mer om Bashir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 176 dagar)

Födelsedag

23 januari (en lördag om 189 dagar)

Födelsedatum

1975-01-23 (en torsdag för 18 804 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 189 dagar (en tisdag)

Bashir Kashour är en 51 årig man och bosatt på Hemmansvägen 45 i Sundsvall. Hans bostad är en villa på 162 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 augusti 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 341 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Bashirs bostadsområde, på postnummer 856 53, är 479 744 kr per år och 1,67 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Bashirs ingår. Bashirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 124.

Bashir bor tillsammans med 2 personer: Iman Sendian , Loujaine Kashour . Bashir är gift med Iman Sendian .

Bashirs nästa födelsedag är om 189 dagar då han fyller 52 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 189 dagar (en tisdag).

Bashir har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bashir i Sverige Bashir Mousa Mahal Al-Absawi i Linköping, Bashir Mira i Göteborg och Bashir Mohamed i Stockholm.

Informationen om Bashir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bashir Kashour