8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-26

Ralf Brückner

Årsinkomst: Kolla Ralfs lön anonymt

Personnummer: 19750218- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 18 februari 1975

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 mars

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Ralf Brückner

Förnamn: Ralf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Brückner

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-08-23

Gatuadress: Granstorp Sörgården 1

Postnummer: 335 93

Postort: Åsenhöga

Distrikt: Åsenhöga

Kommun: Gnosjö (0617)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ralf Brückner är 51 år gammal och bor på Granstorp Sörgården 1 i Åsenhöga. Hans bostad är en villa på 200 kvm . Där har han bott i 34 dagar sedan han flyttade in den 23 augusti 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ralf Brückner?

Vad tjänar Ralf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ralfs
Kreditstatus?

Nyfiken på Ralfs Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Granstorp Sörgården 1
335 93 Åsenhöga

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ralf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ralf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ralfs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 200 kvm

Byggår: 1850

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ralf har inga bolagsengagemang


Mer om Ralf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 220 dagar)

Födelsedag

18 februari (en torsdag om 145 dagar)

Födelsedatum

1975-02-18 (en tisdag för 18 848 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 145 dagar (en söndag)

Ralf Brückner är 51 år gammal och bor på Granstorp Sörgården 1 i Åsenhöga. Hans bostad är en villa på 200 kvm . Där har han bott i 34 dagar sedan han flyttade in den 23 augusti 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 335 93, som är Ralfs bostadsområde, är medelinkomsten 394 887 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,73 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Gnosjö där Ralfs ingår. Ralfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Ralf bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Ralf är inte gift.

Ralf har namnsdag om 182 dagar och nästa födelsedag inträffar om 145 dagar då han fyller 52 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 145 dagar (en söndag).

Namnet Ralf är 'Engelskt namn (Ralph), urspr. möjl. nordiskt och sammansatt av ord med bet. ’råd’ och ’varg’'.

Ralf har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ralf i Sverige Ralf Edström i Västra Frölunda, Ralf Gyllenhammar i Enebyberg och Ralf Ekblad i Tenhult.

Informationen om Ralf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ralf Brückner