7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Karl-Gustaf Folke Hårdstedt

Årsinkomst: Kolla Karl-Gustafs lön anonymt

Personnummer: 19750223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 23 februari 1975

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 juli

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Gustaf Folke Hårdstedt

Förnamn: Karl-Gustaf Folke

Tilltalsnamn: Karl-Gustaf

Efternamn: Hårdstedt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-04-27

Gatuadress: Danska vägen 71 B lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 416 59

Postort: Göteborg

Församling: Göteborgs S:t Pauli församling (148033)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karl-Gustaf

Karl-Gustaf Hårdstedt är en 51 årig man och bosatt på Danska vägen 71 B lgh 1102 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 39 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 april 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 79 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Karl-Gustaf

Informationen om Karl-Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Gustaf Hårdstedt?

Vad tjänar Karl-Gustaf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Gustafs
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Gustafs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Danska vägen 71 B lgh 1102

Latitud: 57.711057   |   Longitud: 12.007463

Registrerat på adressen


Danska vägen 71 B lgh 1102
416 59 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
POMCHI Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-11-28 (6 år) Ägare Karl-Gustaf Hårdstedt Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-11-28 (6 år) Karl-Gustaf Hårdstedt Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Gustaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Gustaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Gustafs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 39 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1932

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Danska Vägen 71 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Karl-Gustaf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 142 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 223 dagar)

Födelsedatum

1975-02-23 (en söndag för 18 770 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 223 dagar (en fredag)

Karl-Gustaf Hårdstedt är en 51 årig man och bosatt på Danska vägen 71 B lgh 1102 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 39 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 april 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 79 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Karl-Gustafs bostadsområde, på postnummer 416 59, är 380 121 kr per år och 5,64 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Karl-Gustafs ingår. Karl-Gustafs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 164.

Förutom Karl-Gustaf bor också Meri Johanna Pulkkanen på adressen. Där har hon bott i 4 år och 261 dagar sedan hon först registrerades där den 27 oktober 2021. På adressen finns också en hund registrerad som Karl-Gustaf är ägare till. Karl-Gustaf är inte gift.

Karl-Gustafs nästa födelsedag är om 223 dagar då han fyller 52 år. Hans namnsdag är om 364 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 223 dagar (en fredag).

Namnet Folke är 'Nordiskt namn av ovisst ursprung, möjl. med bet. ’hövding’'.

Karl-Gustaf har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Danska Vägen 71 ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Gustaf i Sverige Karl-Gustaf Eklund i Bergkvara, Karl-Gustaf Svanström i Bromma och Karl-Gustaf Johansson i Jämjö.

Informationen om Karl-Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Gustaf Hårdstedt