7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Monsiri Nilsson

Årsinkomst: Kolla Monsiris lön anonymt

Personnummer: 19750223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 23 februari 1975

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Monsiri Nilsson

Förnamn: Monsiri

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-02-06

Gatuadress: Högbyvägen 143

Postnummer: 175 54

Postort: Järfälla

Församling: Järfälla församling (012304)

Kommun: Järfälla (0123)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Monsiri Nilsson är en 51 årig kvinna och bosatt på Högbyvägen 143 i Järfälla. Hennes bostad är ett radhus på 136 kvm . Hon flyttade in på adressen den 6 februari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 141 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Monsiri Nilsson?

Vad tjänar Monsiri?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Monsiris
Kreditstatus?

Nyfiken på Monsiris Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Högbyvägen 143

Latitud: 59.416689   |   Longitud: 17.789492

Registrerat på adressen


Högbyvägen 143
175 54 Järfälla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Monsiri kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Monsiri hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Monsiris bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 136 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Monsiri har inga bolagsengagemang


Mer om Monsiri


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 124 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 241 dagar)

Födelsedatum

1975-02-23 (en söndag för 18 752 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 241 dagar (en fredag)

Monsiri Nilsson är en 51 årig kvinna och bosatt på Högbyvägen 143 i Järfälla. Hennes bostad är ett radhus på 136 kvm . Hon flyttade in på adressen den 6 februari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 141 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Monsiris bostadsområde, på postnummer 175 54, är 350 912 kr per år och 5,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Monsiris ingår. Monsiris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.

Monsiri bor tillsammans med 4 personer: Kristoffer Sålfors , Pierre John Nilsson , Pammy Nilsson , Evelin Nilsson . Monsiri är gift med Pierre John Nilsson .

Monsiris nästa födelsedag är om 241 dagar då hon fyller 52 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 8 år och 241 dagar (en fredag).

Monsiri har inga bolagsengagemang.

Informationen om Monsiri kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Monsiri Nilsson