7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Zana Bogunovic
Årsinkomst: Kolla Zanas lön anonymt
Personnummer: 19750308-
Ålder: 51 år
Födelsedag: 8 mars 1975
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Zana Bogunovic
Förnamn: Zana
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bogunovic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-03-15
Gatuadress: Harald Stakegatan 8 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 415 15
Postort: Göteborg
Distrikt: Nylöse
Församling: Nylöse församling (148004)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Zana Bogunovic är 51 år gammal och bor på Harald Stakegatan 8 lgh 1101 i Göteborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 16 år och 106 dagar sedan hon flyttade in den 15 mars 2010. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Harald Stakegatan 8 lgh 1101
Registrerat på adressen
415 15 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-10-03 (6 år) Ägare Zana Bogunovic Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-10-03 (6 år) | Zana Bogunovic | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Zana kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Zana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Zanas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 78 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 0 st
Zana har inga bolagsengagemang
Mer om Zana
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
51 år (och 113 dagar)
Födelsedag
08 mars (en måndag om 252 dagar)
Födelsedatum
1975-03-08 (en lördag för 18 741 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 8 år och 252 dagar (en torsdag)
Zana Bogunovic är 51 år gammal och bor på Harald Stakegatan 8 lgh 1101 i Göteborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 16 år och 106 dagar sedan hon flyttade in den 15 mars 2010. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 415 15, som är Zanas bostadsområde, är medelinkomsten 278 793 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,96 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Zanas ingår. Zanas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Zana bor tillsammans med 3 personer: Nikola Bogunovic , Maja Bogunovic , Mia Bogunovic . På adressen finns också en hund registrerad som Zana är ägare till. Zana är gift med Radovan Bogunovic .
Zana har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 252 dagar då hon fyller 52 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 8 år och 252 dagar (en torsdag).
Zana har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Zana i Sverige Zana Mandal i Göteborg, Zana Hakimzadeh i Borås och Zana Anik i Uppsala.
Informationen om Zana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Zana Bogunovic
Var bor Zana?
Hur gammal är Zana?
Zana Bogunovic är 51 år gammal och föddes den 8 mars 1975. Hon fyller 52 år den 8 mars.
Har Zana några bolagsengagemang?
Zana har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Zana några fordon?
Är Zana gift?
Zana är gift med Radovan Bogunovic.
Vilket telefonnummer har Zana?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Zana.
Vilket stjärntecken har Zana?
Zana har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Zana folkbokförd?
Zana Bogunovic är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Zana?
Zana Bogunovic tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Zana?
Zana Bogunovic tillhör Nylöse församling.