7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Bashir Nazari

Årsinkomst: Kolla Bashirs lön anonymt

Personnummer: 19750410- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 10 april 1975

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Bashir Nazari

Förnamn: Bashir

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nazari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-10-01

Gatuadress: Järpesbovägen 30 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 514 33

Postort: Tranemo

Distrikt: Tranemo

Församling: Tranemo församling (145201)

Kommun: Tranemo (1452)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bashir Nazari är en man på 51 år som bor på Järpesbovägen 30 lgh 1001 i Tranemo. bostad är ett lantbruk på 50 kvm . Där har han bott i 3 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bashir Nazari?

Vad tjänar Bashir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bashirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Bashirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Järpesbovägen 30 lgh 1001

Latitud: 57.483039   |   Longitud: 13.364816

Registrerat på adressen


Järpesbovägen 30 lgh 1001
514 33 Tranemo

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bashir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bashir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bashirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 50 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bashir har inga bolagsengagemang


Mer om Bashir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 78 dagar)

Födelsedag

10 april (en lördag om 287 dagar)

Födelsedatum

1975-04-10 (en torsdag för 18 706 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 287 dagar (en tisdag)

Bashir Nazari är en man på 51 år som bor på Järpesbovägen 30 lgh 1001 i Tranemo. bostad är ett lantbruk på 50 kvm . Där har han bott i 3 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bashirs postnummer, 514 33, är medelinkomsten 332 976 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bashir och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tranemo där Bashir ingår. Bashirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Bashir bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med Bekhtewor Sahkidad.

På Bashirs nästa födelsedag fyller han 52 år. Den inträffar om 287 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 287 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Bashir har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bashir i Sverige Bashir Mousa Mahal Al-Absawi i Linköping, Bashir Mira i Göteborg och Bashir Mohamed i Stockholm.

Informationen om Bashir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bashir Nazari