7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Nasir Sattar Al Khafaji

Årsinkomst: Kolla Nasir Sattars lön anonymt

Personnummer: 19750604- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 4 juni 1975

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Nasir Sattar Al Khafaji

Förnamn: Nasir Sattar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Khafaji

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-07-28

Gatuadress: Lövsångaregatan 27

Postnummer: 214 59

Postort: Malmö

Distrikt: Eriksfält

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Nasir Sattar Al Khafaji är en 51 årig man och bosatt på Lövsångaregatan 27 i Malmö. Hans bostad är en villa på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 juli 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 342 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nasir Sattar Al Khafaji?

Vad tjänar Nasir Sattar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasir Sattars
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasir Sattars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövsångaregatan 27

Latitud: 55.573032   |   Longitud: 13.007547

Registrerat på adressen


Lövsångaregatan 27
214 59 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nasir Sattar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nasir Sattar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasir Sattars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 99 kvm

Byggår: 1948

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nasir Sattar har inga bolagsengagemang


Mer om Nasir Sattar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 31 dagar)

Födelsedag

04 juni (en fredag om 334 dagar)

Födelsedatum

1975-06-04 (en onsdag för 18 659 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 334 dagar (en måndag)

Nasir Sattar Al Khafaji är en 51 årig man och bosatt på Lövsångaregatan 27 i Malmö. Hans bostad är en villa på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 juli 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 342 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Nasir Sattars bostadsområde, på postnummer 214 59, är 342 265 kr per år och 2,75 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Nasir Sattars ingår. Nasir Sattars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 407.

Nasir Sattar bor tillsammans med 2 personer: Fatma Cheikha , Noah Al Khafaji . Nasir Sattar är gift med Fatma Cheikha .

Nasir Sattars nästa födelsedag är om 334 dagar då han fyller 52 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 334 dagar (en måndag).

Nasir Sattar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nasir Sattar i Sverige Nasir Abdulrahman Mansour i Skogås, Sattar Kakai i Strängnäs och Sattar Zebary i Gävle.

Informationen om Nasir Sattar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nasir Sattar Al Khafaji