7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Lars-Håkan Stefan Hansson

Årsinkomst: Kolla Lars-Håkans lön anonymt

Personnummer: 19750614- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 14 juni 1975

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Håkan Stefan Hansson

Förnamn: Lars-Håkan Stefan

Tilltalsnamn: Lars-Håkan

Efternamn: Hansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-05-11

Gatuadress: Långselåvägen 5

Postnummer: 917 02

Postort: Högland

Distrikt: Dorotea

Församling: Dorotea-Risbäcks församling (242501)

Kommun: Dorotea (2425)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Håkan

Lars-Håkan Hansson är en 51 årig man och bosatt på Långselåvägen 5 i Högland. Hans bostad är ett småhus övrigt på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 maj 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 77 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Håkan

Informationen om Lars-Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Håkan Hansson?

Vad tjänar Lars-Håkan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Håkans
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Håkans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Långselåvägen 5

Latitud: 64.574672   |   Longitud: 15.856065

Registrerat på adressen


Långselåvägen 5
917 02 Högland

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2015-06-20 (11 år) Ägare Lars-Håkan Hansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2015-06-20 (11 år) Lars-Håkan Hansson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Håkan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Håkan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Håkans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Småhus övrigt

Boarea: 100 kvm

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
LHs Byggtjänst Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lars-Håkan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 43 dagar)

Födelsedag

14 juni (en måndag om 322 dagar)

Födelsedatum

1975-06-14 (en lördag för 18 671 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 322 dagar (en torsdag)

Lars-Håkan Hansson är en 51 årig man och bosatt på Långselåvägen 5 i Högland. Hans bostad är ett småhus övrigt på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 maj 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 77 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lars-Håkans bostadsområde, på postnummer 917 02, är 330 514 kr per år och 3,77 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Dorotea där Lars-Håkans ingår. Lars-Håkans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Förutom Lars-Håkan bor också Edvin Hansson på adressen. Där har han bott i 18 år och 175 dagar sedan han först registrerades där den 2 februari 2008. På adressen finns också en hund registrerad som Lars-Håkan är ägare till. Lars-Håkan är inte gift.

Lars-Håkans nästa födelsedag är om 322 dagar då han fyller 52 år. Hans namnsdag är om 152 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 322 dagar (en torsdag).

Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.

Lars-Håkan har 1 bolagsengagemang ( LHs Byggtjänst ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Håkan i Sverige Lars-Håkan Palmqvist i Kalmar, Lars-Håkan Karlsson i Norrköping och Lars-Håkan Håkansson i Ulricehamn.

Informationen om Lars-Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Håkan Hansson