7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Sven-Eric Håkansson

Årsinkomst: Kolla Sven-Erics lön anonymt

Personnummer: 19750623- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 23 juni 1975

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Sven-Eric Håkansson

Förnamn: Sven-Eric

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Håkansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-11-23

Gatuadress: Gullmarsplan 8 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 121 40

Postort: Johanneshov

Distrikt: Enskede

Församling: Enskede-Årsta församling (018034)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sven-Eric Håkansson är en 51 årig man och bosatt på Gullmarsplan 8 lgh 1202 i Johanneshov. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 44 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 november 2025 och har sammanlagt bott där i 244 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sven-Eric Håkansson?

Vad tjänar Sven-Eric?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sven-Erics
Kreditstatus?

Nyfiken på Sven-Erics Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gullmarsplan 8 lgh 1202

Latitud: 59.298060   |   Longitud: 18.079323

Registrerat på adressen


Gullmarsplan 8 lgh 1202
121 40 Johanneshov

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LHASA APSO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2006-08-12 (19 år) Ägare Victoria Holmgren Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2006-08-12 (19 år) Victoria Holmgren Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sven-Eric kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sven-Eric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sven-Erics bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 44 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sven-Eric har inga bolagsengagemang


Mer om Sven-Eric


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 32 dagar)

Födelsedag

23 juni (en onsdag om 333 dagar)

Födelsedatum

1975-06-23 (en måndag för 18 660 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 333 dagar (en lördag)

Sven-Eric Håkansson är en 51 årig man och bosatt på Gullmarsplan 8 lgh 1202 i Johanneshov. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 44 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 november 2025 och har sammanlagt bott där i 244 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sven-Erics bostadsområde, på postnummer 121 40, är 456 306 kr per år och 4,54 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Sven-Erics ingår. Sven-Erics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Förutom Sven-Eric bor också Victoria Holmgren på adressen. Där har hon bott i 9 år och 50 dagar sedan hon först registrerades där den 5 juni 2017. På adressen finns också en hund registrerad som Sven-Eric inte är ägare till. Sven-Eric är inte gift.

Sven-Erics nästa födelsedag är om 333 dagar då han fyller 52 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 333 dagar (en lördag).

Sven-Eric har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven-Eric i Sverige Sven-Eric Persson i Tomelilla, Sven-Eric Ohlsson i Limhamn och Sven-Eric Bengtsson i Näsum.

Informationen om Sven-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sven-Eric Håkansson