7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Jan Anders Lundström

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19750704- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 4 juli 1975

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Jan Anders Lundström

Förnamn: Jan Anders

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Lundström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-06-16

Gatuadress: Klippgatan 12 A lgh 1502

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 171 47

Postort: Solna

Församling: Solna församling (018401)

Kommun: Solna (0184)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Lundström är en 50 årig man och bosatt på Klippgatan 12 A lgh 1502 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 juni 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 8 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Lundström?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Klippgatan 12 A lgh 1502

Latitud: 59.356046   |   Longitud: 18.004167

Registrerat på adressen


Klippgatan 12 A lgh 1502
171 47 Solna

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Låsverket AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,7 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 100% 2024 1,7 0,1
Botvik AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,5 Vinst (MSEK) 0,4
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1,5 0,4

Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 355 dagar)

Födelsedag

04 juli (en lördag om 10 dagar)

Födelsedatum

1975-07-04 (en fredag för 18 618 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 10 dagar (en onsdag)

Jan Lundström är en 50 årig man och bosatt på Klippgatan 12 A lgh 1502 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 juni 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 8 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jans bostadsområde, på postnummer 171 47, är 468 867 kr per år och 1,39 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 146.

Jan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Jan är inte gift.

Jans nästa födelsedag är om 10 dagar då han fyller 51 år. Hans namnsdag är om 201 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 10 dagar (en onsdag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har 2 bolagsengagemang ( Låsverket AB och Botvik AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Lundström