7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-17
Lamai Ebbesson
Årsinkomst: Kolla Lamais lön anonymt
Personnummer: 19750904-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 4 september 1975
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lamai Ebbesson
Förnamn: Lamai
Tilltalsnamn: Lamai
Efternamn: Ebbesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-09-02
Gatuadress: Slättholmen 2
Postnummer: 507 65
Postort: Borås
Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lamai
Lamai Ebbesson är en 50 årig kvinna och bosatt på Slättholmen 2 i Borås. Hennes bostad är en villa på 78 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 september 2010 och har sammanlagt bott där i 15 år och 318 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lamai
Informationen om Lamai kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Slättholmen 2
Registrerat på adressen
507 65 Borås
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lamai kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lamai hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lamais bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 78 kvm
Byggår: 1924
Bolagsengagemang | 0 st
Lamai har inga bolagsengagemang
Mer om Lamai
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 316 dagar)
Födelsedag
04 september (en fredag om 49 dagar)
Födelsedatum
1975-09-04 (en torsdag för 18 579 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 49 dagar (en tisdag)
Lamai Ebbesson är en 50 årig kvinna och bosatt på Slättholmen 2 i Borås. Hennes bostad är en villa på 78 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 september 2010 och har sammanlagt bott där i 15 år och 318 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lamais bostadsområde, på postnummer 507 65, är 423 423 kr per år och 0,82 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Lamais ingår. Lamais lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 184.
Förutom Lamai bor också Johan Ebbesson på adressen. Där har han bott i 15 år och 318 dagar sedan han först registrerades där den 2 september 2010. Lamai är gift med Johan Ebbesson .
Lamais nästa födelsedag är om 49 dagar då hon fyller 51 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 49 dagar (en tisdag).
Lamai har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lamai i Sverige Lamai Ebbesson i Borås, Lamai Pettersson i Tyresö och Lamai Phimsopha i Bandhagen.
Informationen om Lamai kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lamai Ebbesson
Var bor Lamai?
Hur gammal är Lamai?
Lamai Ebbesson är 50 år gammal och föddes den 4 september 1975. Hon fyller 51 år den 4 september.
Har Lamai några bolagsengagemang?
Lamai har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lamai några fordon?
Är Lamai gift?
Lamai är gift med Johan Ebbesson.
Vilket telefonnummer har Lamai?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lamai.
Vilket stjärntecken har Lamai?
Lamai har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lamai folkbokförd?
Lamai Ebbesson är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Lamai?
Lamai Ebbesson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lamai?
Lamai Ebbesson tillhör Borås Gustav Adolfs församling.