7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Alena Cutuk
Årsinkomst: Kolla Alenas lön anonymt
Personnummer: 19750910-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 10 september 1975
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Alena Cutuk
Förnamn: Alena
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Cutuk
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-05-05
Gatuadress: Lillhagsvägen 14 lgh 1206
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 124 71
Postort: Bandhagen
Distrikt: Vantör
Församling: Vantörs församling (018023)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Alena Cutuk är en kvinna på 50 år som bor på Lillhagsvägen 14 lgh 1206 i Bandhagen. bostad är en lägenhet med 3 rum på 90 kvm . Där har hon bott i 6 år och 56 dagar sedan hon flyttade in den 5 maj 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lillhagsvägen 14 lgh 1206
Registrerat på adressen
124 71 Bandhagen
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Masako Ishizuka (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Masako Ishizuka (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Alena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Alena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Alenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 90 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1992
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 |
Mer om Alena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 293 dagar)
Födelsedag
10 september (en torsdag om 72 dagar)
Födelsedatum
1975-09-10 (en onsdag för 18 556 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 72 dagar (en måndag)
Alena Cutuk är en kvinna på 50 år som bor på Lillhagsvägen 14 lgh 1206 i Bandhagen. bostad är en lägenhet med 3 rum på 90 kvm . Där har hon bott i 6 år och 56 dagar sedan hon flyttade in den 5 maj 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Alenas postnummer, 124 71, är medelinkomsten 317 447 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,36 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Alena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Alena ingår. Alenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 214.
Alena bor tillsammans med Masako Ishizuka. Hon är en 51 årig kvinna som flyttade in den 6 september 2022 och har bott där totalt 3 år och 297 dagar. Hon är inte gift.
På Alenas nästa födelsedag fyller hon 51 år. Den inträffar om 72 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 72 dagar (en måndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Alena har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Älvsjöbadet nr 2
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Alena i Sverige Alena Landelius i Ålberga, Alena Billgert i Stockholm och Alena Spangenberg i Henån.
Informationen om Alena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Alena Cutuk
Var bor Alena?
Hur gammal är Alena?
Alena Cutuk är 50 år gammal och föddes den 10 september 1975. Hon fyller 51 år den 10 september.
Har Alena några bolagsengagemang?
Alena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Älvsjöbadet nr 2 . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Alena några fordon?
Är Alena gift?
Alena är inte gift.
Vilket telefonnummer har Alena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Alena.
Vilket stjärntecken har Alena?
Alena har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Alena folkbokförd?
Alena Cutuk är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Alena?
Alena Cutuk tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Alena?
Alena Cutuk tillhör Vantörs församling.