7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Ulf Thomas Lennart Eriksson
Årsinkomst: Kolla Ulf Thomas Lennarts lön anonymt
Personnummer: 19751013-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 13 oktober 1975
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 11 april
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Ulf Thomas Lennart Eriksson
Förnamn: Ulf Thomas Lennart
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-09-01
Gatuadress: Åbergsgatan 11
Postnummer: 662 34
Postort: Åmål
Distrikt: Åmål
Församling: Åmåls församling (149201)
Kommun: Åmål (1492)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ulf Thomas Lennart Eriksson är en 50 årig man och bosatt på Åbergsgatan 11 i Åmål. Hans bostad är en lägenhet på 95 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 307 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Åbergsgatan 11
Registrerat på adressen
662 34 Åmål
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ulf Thomas Lennart kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ulf Thomas Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ulf Thomas Lennarts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 95 kvm
Byggår: 1964
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Ulf Thomas Lennart
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 265 dagar)
Födelsedag
13 oktober (en tisdag om 100 dagar)
Födelsedatum
1975-10-13 (en måndag för 18 528 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 100 dagar (en lördag)
Ulf Thomas Lennart Eriksson är en 50 årig man och bosatt på Åbergsgatan 11 i Åmål. Hans bostad är en lägenhet på 95 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 307 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ulf Thomas Lennarts bostadsområde, på postnummer 662 34, är 334 387 kr per år och 6,43 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Åmål där Ulf Thomas Lennarts ingår. Ulf Thomas Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Ulf Thomas Lennart bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Ulf Thomas Lennart är inte gift.
Ulf Thomas Lennarts nästa födelsedag är om 100 dagar då han fyller 51 år. Hans namnsdag är om 280 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 100 dagar (en lördag).
Namnet Ulf är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet ulv'.
Ulf Thomas Lennart har 1 bolagsengagemang (
HSB bostadsrättsförening Kullen i Åmål
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ulf Thomas Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Ulf Lundell i Kivik och Ulf Brunnberg i Lidingö.
Informationen om Ulf Thomas Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ulf Thomas Lennart Eriksson
Var bor Ulf Thomas Lennart?
Hur gammal är Ulf Thomas Lennart?
Ulf Thomas Lennart Eriksson är 50 år gammal och föddes den 13 oktober 1975. Han fyller 51 år den 13 oktober.
Har Ulf Thomas Lennart några bolagsengagemang?
Ulf Thomas Lennart har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat HSB bostadsrättsförening Kullen i Åmål . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Ulf Thomas Lennart några fordon?
Är Ulf Thomas Lennart gift?
Ulf Thomas Lennart är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ulf Thomas Lennart?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ulf Thomas Lennart.
Vilket stjärntecken har Ulf Thomas Lennart?
Ulf Thomas Lennart har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Ulf Thomas Lennart folkbokförd?
Ulf Thomas Lennart Eriksson är folkbokförd i Åmål kommun.
Vilket län tillhör Ulf Thomas Lennart?
Ulf Thomas Lennart Eriksson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Ulf Thomas Lennart?
Ulf Thomas Lennart Eriksson tillhör Åmåls församling.