7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Adnan Malki

Årsinkomst: Kolla Adnans lön anonymt

Personnummer: 19751101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 1 november 1975

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Adnan Malki

Förnamn: Adnan

Tilltalsnamn: Adnan

Efternamn: Malki

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-01

Gatuadress: Värmaregatan 28

Postnummer: 603 62

Postort: Norrköping

Distrikt: Norrköpings Sankt Johannes

Församling: Norrköpings S:t Johannes församling (058106)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Adnan

Adnan Malki är 50 år och bosatt på Värmaregatan 28 i Norrköping. Han bor i en villa på 134 kvm . Där har han bott i 1 år och 84 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Adnan

Informationen om Adnan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Adnan Malki?

Vad tjänar Adnan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Adnans
Kreditstatus?

Nyfiken på Adnans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Värmaregatan 28

Latitud: 58.564079   |   Longitud: 16.210013

Registrerat på adressen


Värmaregatan 28
603 62 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BELGISK VALLHUND/MALINOIS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-12-05 (3 år) Ägare Adnan Malki Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-12-05 (3 år) Adnan Malki Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Adnan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Adnan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Adnans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 134 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Svärtinge Fastigheter AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0,1 0

Mer om Adnan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 265 dagar)

Födelsedag

01 november (en söndag om 100 dagar)

Födelsedatum

1975-11-01 (en lördag för 18 528 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 100 dagar (en torsdag)

Adnan Malki är 50 år och bosatt på Värmaregatan 28 i Norrköping. Han bor i en villa på 134 kvm . Där har han bott i 1 år och 84 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 603 62, är medelinkomsten 218 335 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 16,03 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Adnan ingår. Adnans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 163.

Adnan bor tillsammans med Fayez Malky. Han har bott på Värmaregatan 28 i totalt 1 år och 84 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 maj 2025. Det finns även en hund på Adnans adress som han är ägare till. Han är gift med Oumaima Gmih.

Adnan fyller 51 år om 100 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 161 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 9 år och 100 dagar (en torsdag).

Adnan har 1 bolagsengagemang ( Svärtinge Fastigheter AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Adnan i Sverige Adnan Dedic i Angered, Adnan Karan i Skärholmen och Adnan Muratovic i Värnamo.

Informationen om Adnan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Adnan Malki