7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Hassan Hdidou

Årsinkomst: Kolla Hassans lön anonymt

Personnummer: 19751113- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 13 november 1975

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Hassan Hdidou

Förnamn: Hassan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hdidou

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-18

Gatuadress: Stenvägen 14 lgh 1303

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 541 32

Postort: Skövde

Distrikt: Skövde

Församling: Skövde församling (149601)

Kommun: Skövde (1496)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hassan Hdidou är en 50 årig man och bosatt på Stenvägen 14 lgh 1303 i Skövde. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 89 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 272 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hassan Hdidou?

Vad tjänar Hassan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hassans
Kreditstatus?

Nyfiken på Hassans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stenvägen 14 lgh 1303

Latitud: 58.397107   |   Longitud: 13.830737

Registrerat på adressen


Stenvägen 14 lgh 1303
541 32 Skövde

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hassan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hassan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hassans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 89 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hassan har inga bolagsengagemang


Mer om Hassan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 246 dagar)

Födelsedag

13 november (en fredag om 119 dagar)

Födelsedatum

1975-11-13 (en torsdag för 18 509 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 119 dagar (en tisdag)

Hassan Hdidou är en 50 årig man och bosatt på Stenvägen 14 lgh 1303 i Skövde. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 89 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 272 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hassans bostadsområde, på postnummer 541 32, är 363 306 kr per år och 4,36 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Skövde där Hassans ingår. Hassans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Förutom Hassan bor också Omaima El Kandoussi på adressen. Där har hon bott i 4 år och 272 dagar sedan hon först registrerades där den 18 oktober 2021. Hassan är gift med Omaima El Kandoussi .

Hassans nästa födelsedag är om 119 dagar då han fyller 51 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 119 dagar (en tisdag).

Hassan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hassan i Sverige Hassan Shabana i Västerås, Hassan Afrah i Norsborg och Hassan Abdo i Malmö.

Informationen om Hassan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hassan Hdidou