7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Emir Hodzic

Årsinkomst: Kolla Emirs lön anonymt

Personnummer: 19751214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 14 december 1975

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Emir Hodzic

Förnamn: Emir

Tilltalsnamn: Emir

Efternamn: Hodzic

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-11-28

Gatuadress: Norrelid 8

Postnummer: 286 31

Postort: Örkelljunga

Distrikt: Örkelljunga

Församling: Örkelljunga församling (125701)

Kommun: Örkelljunga (1257)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Emir

Emir Hodzic är en 50 årig man och bosatt på Norrelid 8 i Örkelljunga. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 november 2025 och har sammanlagt bott där i 205 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Emir

Informationen om Emir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emir Hodzic?

Vad tjänar Emir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Emirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrelid 8

Latitud: 56.284692   |   Longitud: 13.281934

Registrerat på adressen


Norrelid 8
286 31 Örkelljunga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 100 kvm

Byggår: 1911

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Emir har inga bolagsengagemang


Mer om Emir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 189 dagar)

Födelsedag

14 december (en måndag om 176 dagar)

Födelsedatum

1975-12-14 (en söndag för 18 452 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 176 dagar (en fredag)

Emir Hodzic är en 50 årig man och bosatt på Norrelid 8 i Örkelljunga. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 november 2025 och har sammanlagt bott där i 205 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Emirs bostadsområde, på postnummer 286 31, är 293 647 kr per år och 9,73 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örkelljunga där Emirs ingår. Emirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Förutom Emir bor också Ann-Kristin Hjelm på adressen. Där har hon bott i 205 dagar sedan hon först registrerades där den 28 november 2025. Emir är inte gift.

Emirs nästa födelsedag är om 176 dagar då han fyller 51 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 176 dagar (en fredag).

Emir har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emir i Sverige Emir Hamzic i Gislaved, Emir Beganovic i Linköping och Emir Kodzaga i Kopparberg.

Informationen om Emir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emir Hodzic