7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Afsaneh Sabothe

Årsinkomst: Kolla Afsanehs lön anonymt

Personnummer: 19751220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 20 december 1975

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Afsaneh Sabothe

Förnamn: Afsaneh

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sabothe

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-08-13

Gatuadress: Mandels väg 8

Postnummer: 439 30

Postort: Onsala

Församling: Onsala församling (138414)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Afsaneh Sabothe är en kvinna på 50 år som bor på Mandels väg 8 i Onsala. bostad är en villa på 180 kvm . Där har hon bott i 13 år och 323 dagar sedan hon flyttade in den 13 augusti 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Afsaneh Sabothe?

Vad tjänar Afsaneh?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Afsanehs
Kreditstatus?

Nyfiken på Afsanehs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mandels väg 8

Latitud: 57.419121   |   Longitud: 12.023346

Registrerat på adressen


Mandels väg 8
439 30 Onsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Afsaneh kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Afsaneh hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Afsanehs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 180 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Afsaneh har inga bolagsengagemang


Mer om Afsaneh


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 194 dagar)

Födelsedag

20 december (en söndag om 171 dagar)

Födelsedatum

1975-12-20 (en lördag för 18 457 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 171 dagar (en torsdag)

Afsaneh Sabothe är en kvinna på 50 år som bor på Mandels väg 8 i Onsala. bostad är en villa på 180 kvm . Där har hon bott i 13 år och 323 dagar sedan hon flyttade in den 13 augusti 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Afsanehs postnummer, 439 30, är medelinkomsten 468 766 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Afsaneh och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Afsaneh ingår. Afsanehs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 124.

Afsaneh bor tillsammans med Ayla Hamzei. Hon är en 21 årig kvinna som flyttade in den 13 augusti 2012 och har bott där totalt 13 år och 323 dagar. Hon är inte gift.

På Afsanehs nästa födelsedag fyller hon 51 år. Den inträffar om 171 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 171 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Afsaneh har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Afsaneh i Sverige Afsaneh Ebrahimi Tajadod i Lund, Afsaneh Robati i Kungsbacka och Afsaneh Tatari i Göteborg.

Informationen om Afsaneh kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Afsaneh Sabothe