7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Wioletta Dorota Stoppel
Årsinkomst: Kolla Wioletta Dorotas lön anonymt
Personnummer: 19751231-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 31 december 1975
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Wioletta Dorota Stoppel
Förnamn: Wioletta Dorota
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Stoppel
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-11-28
Gatuadress: Robert Anbergs väg 31 lgh 0901
Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 1 från vänster
Postnummer: 151 51
Postort: Södertälje
Distrikt: Västertälje
Församling: Södertälje församling (018101)
Kommun: Södertälje (0181)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Wioletta Dorota Stoppel är 50 år och bosatt på Robert Anbergs väg 31 lgh 0901 i Södertälje. Där har hon bott i 9 år och 241 dagar sedan hon flyttade in den 28 november 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Robert Anbergs väg 31 lgh 0901
Registrerat på adressen
151 51 Södertälje
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Wioletta Dorota kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Wioletta Dorota hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Wioletta Dorota har inga bolagsengagemang
Mer om Wioletta Dorota
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 208 dagar)
Födelsedag
31 december (en torsdag om 157 dagar)
Födelsedatum
1975-12-31 (en onsdag för 18 471 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 157 dagar (en måndag)
Wioletta Dorota Stoppel är 50 år och bosatt på Robert Anbergs väg 31 lgh 0901 i Södertälje. Där har hon bott i 9 år och 241 dagar sedan hon flyttade in den 28 november 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 151 51, är medelinkomsten 220 454 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,63 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Wioletta Dorota ingår. Wioletta Dorotas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.
Wioletta Dorota bor tillsammans med Tomasz Robert Rosenkiewicz. Han har bott på Robert Anbergs väg 31 lgh 0901 i totalt 9 år och 241 dagar sedan han först registrerades på adressen den 28 november 2016. Hon är inte gift.
Wioletta Dorota fyller 51 år om 157 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 9 år och 157 dagar (en måndag).
Wioletta Dorota har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wioletta Dorota i Sverige Dorota Rutkowska i Ludvika, Wioletta Czyzewska i Malmö och Wioletta Thorngren i Malmö.
Informationen om Wioletta Dorota kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Wioletta Dorota Stoppel
Var bor Wioletta Dorota?
Hur gammal är Wioletta Dorota?
Wioletta Dorota Stoppel är 50 år gammal och föddes den 31 december 1975. Hon fyller 51 år den 31 december.
Har Wioletta Dorota några bolagsengagemang?
Wioletta Dorota har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Wioletta Dorota några fordon?
Är Wioletta Dorota gift?
Wioletta Dorota är inte gift.
Vilket telefonnummer har Wioletta Dorota?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Wioletta Dorota.
Vilket stjärntecken har Wioletta Dorota?
Wioletta Dorota har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Wioletta Dorota folkbokförd?
Wioletta Dorota Stoppel är folkbokförd i Södertälje kommun.
Vilket län tillhör Wioletta Dorota?
Wioletta Dorota Stoppel tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Wioletta Dorota?
Wioletta Dorota Stoppel tillhör Södertälje församling.