7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Renugopal Venugopal
Årsinkomst: Kolla Renugopals lön anonymt
Personnummer: 19760126-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 26 januari 1976
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Renugopal Venugopal
Förnamn: Renugopal
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Venugopal
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-02-25
Gatuadress: Baldersgatan 5 lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 114 27
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Engelbrekt
Församling: Engelbrekts församling (018009)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Renugopal Venugopal är en 50 årig man bosatt i Stockholm kommun. Där har han bott i sammanlagt 1 år och 126 dagar sedan 25 februari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Baldersgatan 5 lgh 1002
Registrerat på adressen
114 27 Stockholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Renugopal kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Renugopal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Renugopals bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 58 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1913
Bolagsengagemang | 0 st
Renugopal har inga bolagsengagemang
Mer om Renugopal
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 156 dagar)
Födelsedag
26 januari (en tisdag om 209 dagar)
Födelsedatum
1976-01-26 (en måndag för 18 419 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 209 dagar (en lördag)
Renugopal Venugopal är en 50 årig man bosatt i Stockholm kommun. Där har han bott i sammanlagt 1 år och 126 dagar sedan 25 februari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Renugopals bostadsområde, på postnummer 114 27, har 2,69 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 1 856 192 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Renugopals ingår. Renugopals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 215.
Renugopal bor tillsammans med en 37 årig man vid namn Carl Persson. Han registrerades på adressen den 1 februari 2024, och har bott där totalt 2 år och 150 dagar. Han är gift med Susana Wendel .
Vill du fira Renugopals födelsedag ska du gratulera honom om 209 dagar då han fyller 51 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 209 dagar (en lördag).
Renugopal har inga bolagsengagemang.
Informationen om Renugopal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Renugopal Venugopal
Var bor Renugopal?
Hur gammal är Renugopal?
Renugopal Venugopal är 50 år gammal och föddes den 26 januari 1976. Han fyller 51 år den 26 januari.
Har Renugopal några bolagsengagemang?
Renugopal har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Renugopal några fordon?
Är Renugopal gift?
Renugopal är gift med Susana Wendel.
Vilket telefonnummer har Renugopal?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Renugopal.
Vilket stjärntecken har Renugopal?
Renugopal har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Renugopal folkbokförd?
Renugopal Venugopal är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Renugopal?
Renugopal Venugopal tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Renugopal?
Renugopal Venugopal tillhör Engelbrekts församling.