7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Mahmoud Alahmad

Årsinkomst: Kolla Mahmouds lön anonymt

Personnummer: 19760204- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 4 februari 1976

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Mahmoud Alahmad

Förnamn: Mahmoud

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alahmad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-11-27

Gatuadress: Thorsten Levenstams väg 23 J

Postnummer: 128 64

Postort: Sköndal

Distrikt: Farsta

Församling: Farsta församling (018025)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mahmoud Alahmad är en 50 årig man och bosatt på Thorsten Levenstams väg 23 J i Sköndal. Hans bostad är en villa på 136 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 november 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 232 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahmoud Alahmad?

Vad tjänar Mahmoud?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahmouds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahmouds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Thorsten Levenstams väg 23 J

Latitud: 59.255436   |   Longitud: 18.119243

Registrerat på adressen


Thorsten Levenstams väg 23 J
128 64 Sköndal

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahmoud kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahmoud hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahmouds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 136 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahmoud har inga bolagsengagemang


Mer om Mahmoud


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 163 dagar)

Födelsedag

04 februari (en torsdag om 202 dagar)

Födelsedatum

1976-02-04 (en onsdag för 18 426 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 202 dagar (en måndag)

Mahmoud Alahmad är en 50 årig man och bosatt på Thorsten Levenstams väg 23 J i Sköndal. Hans bostad är en villa på 136 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 november 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 232 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mahmouds bostadsområde, på postnummer 128 64, är 443 480 kr per år och 5,87 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Mahmouds ingår. Mahmouds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 203.

Mahmoud bor tillsammans med 3 personer: Ali Alahmad , Manal Batal , Omar Alahmad . Mahmoud är gift med Manal Batal .

Mahmouds nästa födelsedag är om 202 dagar då han fyller 51 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 202 dagar (en måndag).

Mahmoud har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahmoud i Sverige Mahmoud Qatanani i Märsta, Mahmoud Al Shehri i Nässjö och Mahmoud Alabsi i Robertsfors.

Informationen om Mahmoud kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahmoud Alahmad