7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Lars Jakob Johansson
Årsinkomst: Kolla Jakobs lön anonymt
Personnummer: 19760318-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 18 mars 1976
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 25 juli
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Lars Jakob Johansson
Förnamn: Lars Jakob
Tilltalsnamn: Jakob
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-10-15
Gatuadress: Slöta Grevbäck
Postnummer: 521 97
Postort: Vartofta
Församling: Slöta-Karleby församling (149924)
Kommun: Falköping (1499)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jakob
Jakob Johansson är 50 år gammal och bor på Slöta Grevbäck i Vartofta. Hans bostad är en villa på 73 kvm . Där har han bott i 20 år och 260 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2005. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jakob
Informationen om Jakob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Slöta Grevbäck
Registrerat på adressen
521 97 Vartofta
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 13 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jakob kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jakob hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jakobs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 73 kvm
Byggår: 1920
Bolagsengagemang | 0 st
Jakob har inga bolagsengagemang
Mer om Jakob
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 106 dagar)
Födelsedag
18 mars (en torsdag om 259 dagar)
Födelsedatum
1976-03-18 (en torsdag för 18 368 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 260 dagar (en tisdag)
Jakob Johansson är 50 år gammal och bor på Slöta Grevbäck i Vartofta. Hans bostad är en villa på 73 kvm . Där har han bott i 20 år och 260 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 521 97, som är Jakobs bostadsområde, är medelinkomsten 398 274 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,17 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Falköping där Jakobs ingår. Jakobs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 78.
Jakob bor tillsammans med 2 personer: Ulrika Svensson , Oskar Svensson . Det finns också 13 hundar i bostaden. Jakob är inte gift.
Jakob har namnsdag om 23 dagar och nästa födelsedag inträffar om 259 dagar då han fyller 51 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 260 dagar (en tisdag).
Namnet Jakob är 'Hebreiskt namn med omstridd bet. (möjl. ’må han skydda’)'.
Jakob har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jakob i Sverige Jakob Herrström i Tvärålund, Jakob Grünberg i Göteborg och Jakob Eklund i Stockholm.
Informationen om Jakob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jakob Johansson
Var bor Jakob?
Hur gammal är Jakob?
Jakob Johansson är 50 år gammal och föddes den 18 mars 1976. Han fyller 51 år den 18 mars.
Har Jakob några bolagsengagemang?
Jakob har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jakob några fordon?
Är Jakob gift?
Jakob är inte gift.
Vilket telefonnummer har Jakob?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jakob.
Vilket stjärntecken har Jakob?
Jakob har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Jakob folkbokförd?
Jakob Johansson är folkbokförd i Falköping kommun.
Vilket län tillhör Jakob?
Jakob Johansson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Jakob?
Jakob Johansson tillhör Slöta-Karleby församling.