7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Carl-Fredrik Johan Laurén

Årsinkomst: Kolla Carl-Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19760319- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 19 mars 1976

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl-Fredrik Johan Laurén

Förnamn: Carl-Fredrik Johan

Tilltalsnamn: Carl-Fredrik

Efternamn: Laurén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-02-02

Gatuadress: Hisingsängen 35

Postnummer: 554 48

Postort: Jönköping

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl-Fredrik

Carl-Fredrik Laurén är en man på 50 år som bor på Hisingsängen 35 i Jönköping. Carl-Fredriks bostad är ett radhus på 108 kvm . Där har han bott i 17 år och 140 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl-Fredrik

Informationen om Carl-Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl-Fredrik Laurén?

Vad tjänar Carl-Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hisingsängen 35

Latitud: 57.799043   |   Longitud: 14.132663

Registrerat på adressen


Hisingsängen 35
554 48 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-07-09 (11 år) Ägare Åsa Laurén Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-07-09 (11 år) Åsa Laurén Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-01-23 (13 år) Ägare Carl-Fredrik Laurén Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-01-23 (13 år) Carl-Fredrik Laurén Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
F&S Lokaler i Jönköping AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 70,8 Vinst (MSEK) 1,9
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2025 70,8 1,9

Mer om Carl-Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 95 dagar)

Födelsedag

19 mars (en fredag om 270 dagar)

Födelsedatum

1976-03-19 (en fredag för 18 357 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 271 dagar (en onsdag)

Carl-Fredrik Laurén är en man på 50 år som bor på Hisingsängen 35 i Jönköping. Carl-Fredriks bostad är ett radhus på 108 kvm . Där har han bott i 17 år och 140 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Carl-Fredriks postnummer, 554 48, är medelinkomsten 597 655 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl-Fredrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Carl-Fredrik ingår. Carl-Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 101.

Carl-Fredrik bor tillsammans med 3 personer: Åsa Laurén , Nicolas Laurén , Lily Laurén . Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är gift med Åsa Laurén .

På Carl-Fredriks nästa födelsedag fyller han 51 år. Den inträffar om 270 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 271 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 188 dagar.

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Carl-Fredrik har 1 bolagsengagemang ( F&S Lokaler i Jönköping AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Fredrik i Sverige Carl-Fredrik Svensson i Kävlinge, Carl-Fredrik Bundy i Mariestad och Carl-Fredrik Bernadotte i Djursholm.

Informationen om Carl-Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Fredrik Laurén