7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Odai Al-Khalaf
Årsinkomst: Kolla Odais lön anonymt
Personnummer: 19760325-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 25 mars 1976
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Odai Al-Khalaf
Förnamn: Odai
Tilltalsnamn: Odai
Efternamn: Al-Khalaf
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-11-01
Gatuadress: Flygelvägen 10
Postnummer: 224 72
Postort: Lund
Distrikt: Östra Torn
Församling: Lunds östra stadsförsamling (128125)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Odai
Odai Al-Khalaf är en 50 årig man bosatt i Lund kommun. Han bor i ett radhus på 76 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 243 dagar sedan 1 november 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Odai
Informationen om Odai kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Flygelvägen 10
Registrerat på adressen
224 72 Lund
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Odai kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Odai hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Odais bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 76 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Odai har inga bolagsengagemang
Mer om Odai
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 99 dagar)
Födelsedag
25 mars (en torsdag om 266 dagar)
Födelsedatum
1976-03-25 (en torsdag för 18 361 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 267 dagar (en tisdag)
Odai Al-Khalaf är en 50 årig man bosatt i Lund kommun. Han bor i ett radhus på 76 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 243 dagar sedan 1 november 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Odais bostadsområde, på postnummer 224 72, har 2,39 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 429 392 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Odais ingår. Odais lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 121.
Odai bor tillsammans med 2 personer: Ali Al-Khalaf , Noor Al-Khalaf . Han är gift med Imane Boughidach.
Vill du fira Odais födelsedag ska du gratulera honom om 266 dagar då han fyller 51 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 267 dagar (en tisdag).
Odai har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Odai i Sverige det senaste kvartalet är Odai Juzel i Hässleholm, Odai Al Wani i Uppsala och Odai Elshashtiri i Järfälla.
Informationen om Odai kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Odai Al-Khalaf
Var bor Odai?
Hur gammal är Odai?
Odai Al-Khalaf är 50 år gammal och föddes den 25 mars 1976. Han fyller 51 år den 25 mars.
Har Odai några bolagsengagemang?
Odai har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Odai några fordon?
Är Odai gift?
Odai är gift med Imane Boughidach.
Vilket telefonnummer har Odai?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Odai.
Vilket stjärntecken har Odai?
Odai har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Odai folkbokförd?
Odai Al-Khalaf är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Odai?
Odai Al-Khalaf tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Odai?
Odai Al-Khalaf tillhör Lunds östra stadsförsamling.