7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Jamila Mohammad
Årsinkomst: Kolla Jamilas lön anonymt
Personnummer: 19760404-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 4 april 1976
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Jamila Mohammad
Förnamn: Jamila
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mohammad
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-07-01
Gatuadress: Andersbergsringen 60 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 302 21
Postort: Halmstad
Distrikt: Halmstads Martin Luther
Församling: Halmstads församling (138002)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jamila Mohammad är en 50 årig kvinna och bosatt på Andersbergsringen 60 lgh 1302 i Halmstad. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år 0 . Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Andersbergsringen 60 lgh 1302
Registrerat på adressen
302 21 Halmstad
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jamila kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jamila hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jamilas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 97 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 0 st
Jamila har inga bolagsengagemang
Mer om Jamila
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 88 dagar)
Födelsedag
04 april (en söndag om 277 dagar)
Födelsedatum
1976-04-04 (en söndag för 18 350 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 278 dagar (en fredag)
Jamila Mohammad är en 50 årig kvinna och bosatt på Andersbergsringen 60 lgh 1302 i Halmstad. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år 0 . Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Jamilas bostadsområde, på postnummer 302 21, är 192 203 kr per år och 12,62 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Jamilas ingår. Jamilas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Jamila bor tillsammans med 3 personer: Bayan Alokla Alkhamis , Mohammad Nour Alokla Alkhamis , Imad Alokla Alkhamis . Jamila är gift med Imad Alokla Alkhamis .
Jamilas nästa födelsedag är om 277 dagar då hon fyller 51 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 278 dagar (en fredag).
Jamila har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jamila i Sverige Jamila Badee i Sollentuna, Jamila Ahmed Abdullahi i Malmö och Jamila Halimi i Norsborg.
Informationen om Jamila kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jamila Mohammad
Var bor Jamila?
Hur gammal är Jamila?
Jamila Mohammad är 50 år gammal och föddes den 4 april 1976. Hon fyller 51 år den 4 april.
Har Jamila några bolagsengagemang?
Jamila har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jamila några fordon?
Är Jamila gift?
Jamila är gift med Imad Alokla Alkhamis.
Vilket telefonnummer har Jamila?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jamila.
Vilket stjärntecken har Jamila?
Jamila har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Jamila folkbokförd?
Jamila Mohammad är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Jamila?
Jamila Mohammad tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Jamila?
Jamila Mohammad tillhör Halmstads församling.