7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Maciej Zoladz
Årsinkomst: Kolla Maciejs lön anonymt
Personnummer: 19760415-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 15 april 1976
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Maciej Zoladz
Förnamn: Maciej
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Zoladz
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1999-02-16
Gatuadress: Vä Ågård
Postnummer: 333 76
Postort: Reftele
Distrikt: Reftele
Församling: Västbo Sankt Sigfrids församling (066216)
Kommun: Gislaved (0662)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maciej Zoladz är en 50 årig man bosatt i Gislaved kommun. Där har han bott i sammanlagt 27 år och 136 dagar sedan 16 februari 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vä Ågård
Registrerat på adressen
333 76 Reftele
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Maciej Zoladz (Komplementär) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Maciej Zoladz (Komplementär) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maciej kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maciej hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 3 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Komplementär Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Komplementär | 25-50% | ||||
|
Befattning Komplementär Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Komplementär | 25-50% | ||||
|
Befattning Kommanditdelägare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Kommanditdelägare | 25-50% |
Mer om Maciej
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 78 dagar)
Födelsedag
15 april (en torsdag om 287 dagar)
Födelsedatum
1976-04-15 (en torsdag för 18 340 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 288 dagar (en tisdag)
Maciej Zoladz är en 50 årig man bosatt i Gislaved kommun. Där har han bott i sammanlagt 27 år och 136 dagar sedan 16 februari 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Maciejs bostadsområde, på postnummer 333 76, har 3,08 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 413 902 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Maciejs ingår. Maciejs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Maciej bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Maciejs födelsedag ska du gratulera honom om 287 dagar då han fyller 51 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 288 dagar (en tisdag).
Maciej har 3 bolagsengagemang (
Netvaruhuset Sverige Kommanditbolag
,
Boxtronics Distribution Kommanditbolag
och
24Home Trading Kommanditbolag
).
De tre mest eftersökta Maciej i Sverige det senaste kvartalet är Maciej Bielawski i Stockholm, Maciej Szymanski i Uppsala och Maciej Johnsson i Kiruna.
Informationen om Maciej kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maciej Zoladz
Var bor Maciej?
Hur gammal är Maciej?
Maciej Zoladz är 50 år gammal och föddes den 15 april 1976. Han fyller 51 år den 15 april.
Har Maciej några bolagsengagemang?
Maciej har 3 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Netvaruhuset Sverige Kommanditbolag , Boxtronics Distribution Kommanditbolag och 24Home Trading Kommanditbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Maciej några fordon?
Är Maciej gift?
Maciej är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maciej?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maciej.
Vilket stjärntecken har Maciej?
Maciej har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Maciej folkbokförd?
Maciej Zoladz är folkbokförd i Gislaved kommun.
Vilket län tillhör Maciej?
Maciej Zoladz tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Maciej?
Maciej Zoladz tillhör Västbo Sankt Sigfrids församling.