7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Bosko Tonkovic
Årsinkomst: Kolla Boskos lön anonymt
Personnummer: 19760504-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 4 maj 1976
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Bosko Tonkovic
Förnamn: Bosko
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tonkovic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-06-18
Gatuadress: Fastlagsgatan 12 lgh 1601
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 415 41
Postort: Göteborg
Distrikt: Kortedala
Församling: Kortedala församling (148005)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Bosko Tonkovic är en 50 årig man och bosatt på Fastlagsgatan 12 lgh 1601 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 juni 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 12 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fastlagsgatan 12 lgh 1601
Registrerat på adressen
415 41 Göteborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bosko kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bosko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Boskos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 55 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Bosko har inga bolagsengagemang
Mer om Bosko
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 57 dagar)
Födelsedag
04 maj (en tisdag om 308 dagar)
Födelsedatum
1976-05-04 (en tisdag för 18 319 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 309 dagar (en söndag)
Bosko Tonkovic är en 50 årig man och bosatt på Fastlagsgatan 12 lgh 1601 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 juni 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 12 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Boskos bostadsområde, på postnummer 415 41, är 331 810 kr per år och 2,17 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Boskos ingår. Boskos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 60.
Förutom Bosko bor också Jelena Tonkovic på adressen. Där har hon bott i 5 år och 199 dagar sedan hon först registrerades där den 13 december 2020. Bosko är gift med Jelena Tonkovic .
Boskos nästa födelsedag är om 308 dagar då han fyller 51 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 309 dagar (en söndag).
Bosko har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bosko i Sverige Bosko Orovic i Göteborg, Bosko Nedeljkov i Stockholm och Bosko Durovic i Västerås.
Informationen om Bosko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bosko Tonkovic
Var bor Bosko?
Hur gammal är Bosko?
Bosko Tonkovic är 50 år gammal och föddes den 4 maj 1976. Han fyller 51 år den 4 maj.
Har Bosko några bolagsengagemang?
Bosko har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bosko några fordon?
Är Bosko gift?
Bosko är gift med Jelena Tonkovic.
Vilket telefonnummer har Bosko?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bosko.
Vilket stjärntecken har Bosko?
Bosko har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Bosko folkbokförd?
Bosko Tonkovic är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Bosko?
Bosko Tonkovic tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Bosko?
Bosko Tonkovic tillhör Kortedala församling.