7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-13
Sylvia Kathrine Åkerlund
Årsinkomst: Kolla Sylvias lön anonymt
Personnummer: 19760523-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 23 maj 1976
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Sylvia Kathrine Åkerlund
Förnamn: Sylvia Kathrine
Tilltalsnamn: Sylvia
Efternamn: Åkerlund
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-12-02
Gatuadress: Ytterberga 10
Postnummer: 731 95
Postort: Köping
Församling: Malma församling (198304)
Kommun: Köping (1983)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sylvia
Sylvia Åkerlund är en 50 årig kvinna och bosatt på Ytterberga 10 i Köping. Hennes bostad är en villa på 155 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 december 2004 och har sammanlagt bott där i 21 år och 223 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sylvia
Informationen om Sylvia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ytterberga 10
Registrerat på adressen
731 95 Köping
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sylvia kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sylvia hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sylvias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 155 kvm
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
Sylvia har inga bolagsengagemang
Mer om Sylvia
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 51 dagar)
Födelsedag
23 maj (en söndag om 314 dagar)
Födelsedatum
1976-05-23 (en söndag för 18 313 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 315 dagar (en fredag)
Sylvia Åkerlund är en 50 årig kvinna och bosatt på Ytterberga 10 i Köping. Hennes bostad är en villa på 155 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 december 2004 och har sammanlagt bott där i 21 år och 223 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sylvias bostadsområde, på postnummer 731 95, är 383 516 kr per år och 3,61 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Köping där Sylvias ingår. Sylvias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.
Sylvia bor tillsammans med 2 personer: Bo Nils Mattias Åkerlund , Theo Åkerlund . Sylvia är gift med Bo Nils Mattias Åkerlund .
Sylvias nästa födelsedag är om 314 dagar då hon fyller 51 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 315 dagar (en fredag).
Sylvia har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sylvia i Sverige Sylvia Vrethammar i Saltsjö-Boo, Sylvia Degermark i Norrtälje och Sylvia Gabrielsson i Norrköping.
Informationen om Sylvia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sylvia Åkerlund
Var bor Sylvia?
Hur gammal är Sylvia?
Sylvia Åkerlund är 50 år gammal och föddes den 23 maj 1976. Hon fyller 51 år den 23 maj.
Har Sylvia några bolagsengagemang?
Sylvia har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sylvia några fordon?
Är Sylvia gift?
Sylvia är gift med Bo Nils Mattias Åkerlund.
Vilket telefonnummer har Sylvia?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sylvia.
Vilket stjärntecken har Sylvia?
Sylvia har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Sylvia folkbokförd?
Sylvia Åkerlund är folkbokförd i Köping kommun.
Vilket län tillhör Sylvia?
Sylvia Åkerlund tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Sylvia?
Sylvia Åkerlund tillhör Malma församling.