7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Charlotta Ferlander
Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt
Personnummer: 19760620-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 20 juni 1976
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 12 maj
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Charlotta Ferlander
Förnamn: Charlotta
Tilltalsnamn: Charlotta
Efternamn: Ferlander
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-05-02
Gatuadress: Bryggargatan 4
Postnummer: 882 40
Postort: Långsele
Distrikt: Långsele
Församling: Långsele församling (228304)
Kommun: Sollefteå (2283)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Charlotta
Charlotta Ferlander är en kvinna på 50 år som bor på Bryggargatan 4 i Långsele. Charlottas bostad är en villa på 142 kvm . Där har hon bott i 20 år och 62 dagar sedan hon flyttade in den 2 maj 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta
Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bryggargatan 4
Registrerat på adressen
882 40 Långsele
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2004-07-09 (21 år) Ägare Charlotta Ferlander Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2004-07-09 (21 år) | Charlotta Ferlander | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Charlotta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Charlottas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 142 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Charlotta har inga bolagsengagemang
Mer om Charlotta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 13 dagar)
Födelsedag
20 juni (en söndag om 352 dagar)
Födelsedatum
1976-06-20 (en söndag för 18 275 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 353 dagar (en fredag)
Charlotta Ferlander är en kvinna på 50 år som bor på Bryggargatan 4 i Långsele. Charlottas bostad är en villa på 142 kvm . Där har hon bott i 20 år och 62 dagar sedan hon flyttade in den 2 maj 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Charlottas postnummer, 882 40, är medelinkomsten 310 969 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,96 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Charlotta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollefteå där Charlotta ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 39.
Charlotta bor tillsammans med Melina Asplund Ferlander. Hon är en 16 årig kvinna som flyttade in den 16 december 2009 och har bott där totalt 16 år och 199 dagar. På adressen finns en hund (som Charlotta är ägare till). Hon är inte gift.
På Charlottas nästa födelsedag fyller hon 51 år. Den inträffar om 352 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 353 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 313 dagar.
Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.
Charlotta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.
Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Charlotta Ferlander
Var bor Charlotta?
Hur gammal är Charlotta?
Charlotta Ferlander är 50 år gammal och föddes den 20 juni 1976. Hon fyller 51 år den 20 juni.
Har Charlotta några bolagsengagemang?
Charlotta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Charlotta några fordon?
Är Charlotta gift?
Charlotta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Charlotta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Charlotta.
Vilket stjärntecken har Charlotta?
Charlotta har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Charlotta folkbokförd?
Charlotta Ferlander är folkbokförd i Sollefteå kommun.
Vilket län tillhör Charlotta?
Charlotta Ferlander tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Charlotta?
Charlotta Ferlander tillhör Långsele församling.