7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Lars Erik Roger Hedlund

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19760620- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 20 juni 1976

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars Erik Roger Hedlund

Förnamn: Lars Erik Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Hedlund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-10-24

Gatuadress: Hasselslingan 9

Postnummer: 281 35

Postort: Hässleholm

Församling: Hässleholms församling (129301)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Hedlund är en man på 50 år som bor på Hasselslingan 9 i Hässleholm. Rogers bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 20 år och 242 dagar sedan han flyttade in den 24 oktober 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Hedlund?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hasselslingan 9

Latitud: 56.144087   |   Longitud: 13.748711

Registrerat på adressen


Hasselslingan 9
281 35 Hässleholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 2005

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 3 dagar)

Födelsedag

20 juni (en söndag om 362 dagar)

Födelsedatum

1976-06-20 (en söndag för 18 265 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 363 dagar (en fredag)

Roger Hedlund är en man på 50 år som bor på Hasselslingan 9 i Hässleholm. Rogers bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 20 år och 242 dagar sedan han flyttade in den 24 oktober 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 281 35, är medelinkomsten 468 169 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Roger bor tillsammans med 3 personer: Tova Hedlund , Siri Hedlund , Charlie Nilsson . Han är inte gift.

På Rogers nästa födelsedag fyller han 51 år. Den inträffar om 362 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 363 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 344 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Hedlund