7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

John Fredrik Berglund

Årsinkomst: Kolla John Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19760623- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 23 juni 1976

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 maj

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: John Fredrik Berglund

Förnamn: John Fredrik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Berglund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-12-01

Gatuadress: Håkantorpsgatan 104

Postnummer: 724 76

Postort: Västerås

Församling: Västerås Lundby församling (198002)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

John Fredrik Berglund är en 50 årig man och bosatt på Håkantorpsgatan 104 i Västerås. Hans bostad är ett radhus på 132 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 228 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
John Fredrik Berglund?

Vad tjänar John Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är John Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på John Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Håkantorpsgatan 104

Latitud: 59.599394   |   Longitud: 16.453388

Registrerat på adressen


Håkantorpsgatan 104
724 76 Västerås

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Fiskarn i Borgåsund Status Aktiv
Ansvarig John Fredrik Berglund (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv John Fredrik Berglund (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-02-27 (9 år) Ägare Anna Jonsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-02-27 (9 år) Anna Jonsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i John Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i John Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

John Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 132 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Fiskarn i Borgåsund Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om John Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 24 dagar)

Födelsedag

23 juni (en onsdag om 341 dagar)

Födelsedatum

1976-06-23 (en onsdag för 18 286 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 342 dagar (en måndag)

John Fredrik Berglund är en 50 årig man och bosatt på Håkantorpsgatan 104 i Västerås. Hans bostad är ett radhus på 132 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 228 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i John Fredriks bostadsområde, på postnummer 724 76, är 366 533 kr per år och 3,70 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där John Fredriks ingår. John Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 278.

John Fredrik bor tillsammans med 2 personer: Anna Jonsson , Albin Berglund . På adressen finns också en hund registrerad som John Fredrik inte är ägare till. John Fredrik är inte gift.

John Fredriks nästa födelsedag är om 341 dagar då han fyller 51 år. Hans namnsdag är om 290 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 342 dagar (en måndag).

Namnet John är 'Engelsk form av Johan'.

John Fredrik har 1 bolagsengagemang ( Fiskarn i Borgåsund ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta John Fredrik i Sverige John Svegfors i Stockholm, John Taylor i Malmö och Fredrik Lindström i Stockholm.

Informationen om John Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om John Fredrik Berglund