7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Jonas Alrik Gidlund
Årsinkomst: Kolla Jonas Alriks lön anonymt
Personnummer: 19760630-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 30 juni 1976
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 mars
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Jonas Alrik Gidlund
Förnamn: Jonas Alrik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Gidlund
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-05-01
Gatuadress: Dannemoragatan 16 A lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 113 44
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Sankt Matteus
Församling: S:t Matteus församling (018007)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jonas Alrik Gidlund är en man på 50 år som bor på Dannemoragatan 16 A lgh 1201 i Stockholm. bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i 1 år och 65 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dannemoragatan 16 A lgh 1201
Registrerat på adressen
113 44 Stockholm
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Jonas Alrik Gidlund (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Jonas Alrik Gidlund (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jonas Alrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jonas Alrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jonas Alriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 71 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, Ordförande | 0 | ||||
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Jonas Alrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 5 dagar)
Födelsedag
30 juni (en onsdag om 360 dagar)
Födelsedatum
1976-06-30 (en onsdag för 18 267 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 361 dagar (en måndag)
Jonas Alrik Gidlund är en man på 50 år som bor på Dannemoragatan 16 A lgh 1201 i Stockholm. bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i 1 år och 65 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Jonas Alriks postnummer, 113 44, är medelinkomsten 691 684 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,55 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jonas Alrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Jonas Alrik ingår. Jonas Alriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 108.
Jonas Alrik bor tillsammans med Maria Gidlund. Hon är en 46 årig kvinna som flyttade in den 21 augusti 2015 och har bott där totalt 10 år och 318 dagar. Han är gift med Maria Gidlund .
På Jonas Alriks nästa födelsedag fyller han 51 år. Den inträffar om 360 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 361 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 267 dagar.
Namnet Jonas är 'Grekisk form av det hebreiska namnet Jona ’duva’, eller kortform av Johannes'.
Jonas Alrik har 2 bolagsengagemang (
Föräldrakooperativet Tårtan, ek för.
och
Gidlund, Jonas Alrik
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonas Alrik i Sverige Alrik Söderlind i Nacka, Jonas von Essen i Alingsås och Jonas Källqvist i Kinna.
Informationen om Jonas Alrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jonas Alrik Gidlund
Var bor Jonas Alrik?
Hur gammal är Jonas Alrik?
Jonas Alrik Gidlund är 50 år gammal och föddes den 30 juni 1976. Han fyller 51 år den 30 juni.
Har Jonas Alrik några bolagsengagemang?
Jonas Alrik har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Föräldrakooperativet Tårtan, ek för. och Gidlund, Jonas Alrik . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Jonas Alrik några fordon?
Är Jonas Alrik gift?
Jonas Alrik är gift med Maria Gidlund.
Vilket telefonnummer har Jonas Alrik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jonas Alrik.
Vilket stjärntecken har Jonas Alrik?
Jonas Alrik har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Jonas Alrik folkbokförd?
Jonas Alrik Gidlund är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Jonas Alrik?
Jonas Alrik Gidlund tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Jonas Alrik?
Jonas Alrik Gidlund tillhör S:t Matteus församling.