7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Fadi Johannes Iskender

Årsinkomst: Kolla Fadis lön anonymt

Personnummer: 19760804- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 4 augusti 1976

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Fadi Johannes Iskender

Förnamn: Fadi Johannes

Tilltalsnamn: Fadi

Efternamn: Iskender

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-07-01

Gatuadress: Forskningsringen 23

Postnummer: 174 62

Postort: Sundbyberg

Församling: Sundbybergs församling (018301)

Kommun: Sundbyberg (0183)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fadi

Fadi Iskender är en 49 årig man och bosatt på Forskningsringen 23 i Sundbyberg. Hans bostad är en villa på 139 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 9 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Fadi

Informationen om Fadi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fadi Iskender?

Vad tjänar Fadi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fadis
Kreditstatus?

Nyfiken på Fadis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Forskningsringen 23

Latitud: 59.383730   |   Longitud: 17.952619

Registrerat på adressen


Forskningsringen 23
174 62 Sundbyberg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
F3S Investment AB Status Aktiv
Ansvarig Fadi Johannes Iskender (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Fadi Johannes Iskender (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fadi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fadi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fadis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 139 kvm

Byggår: 2008

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
F3S Investment AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0 −0
Liamab Fastigheter AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,9 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2024 0,9 0,1
C3I Fastigheter AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,7 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,7 0

Mer om Fadi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 340 dagar)

Födelsedag

04 augusti (en tisdag om 25 dagar)

Födelsedatum

1976-08-04 (en onsdag för 18 237 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 25 dagar (en tisdag)

Fadi Iskender är en 49 årig man och bosatt på Forskningsringen 23 i Sundbyberg. Hans bostad är en villa på 139 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 9 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Fadis bostadsområde, på postnummer 174 62, är 562 354 kr per år och 1,00 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundbyberg där Fadis ingår. Fadis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 119.

Fadi bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Fadi är gift med en person som är 45 år.

Fadis nästa födelsedag är om 25 dagar då han fyller 50 år. Hans namnsdag är om 170 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 25 dagar (en tisdag).

Namnet Johannes är 'Grekisk form av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud har förbarmat sig’'.

Fadi har 3 bolagsengagemang ( F3S Investment AB , Liamab Fastigheter AB och C3I Fastigheter AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fadi i Sverige Fadi Ablahad i Södertälje, Fadi El-Hessi i Mjölby och Fadi Abou Bakr i Lerum.

Informationen om Fadi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fadi Iskender