7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Thitima Suranapornchai
Årsinkomst: Kolla Thitimas lön anonymt
Personnummer: 19760815-
Ålder: 49 år
Födelsedag: 15 augusti 1976
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Thitima Suranapornchai
Förnamn: Thitima
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Suranapornchai
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-05-10
Gatuadress: Brännestaden 201
Postnummer: 284 91
Postort: Perstorp
Distrikt: Perstorp
Församling: Perstorps församling (127501)
Kommun: Perstorp (1275)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Thitima Suranapornchai är en 49 årig kvinna bosatt i Perstorp kommun. Hon bor i ett lantbruk på 104 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 4 år och 55 dagar sedan 10 maj 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Brännestaden 201
Registrerat på adressen
284 91 Perstorp
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Thitima kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Thitima hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Thitimas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 104 kvm
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2020 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) −0,1 |
Konkurs |
Styrelsesuppleant | 0 | 2020 | 0,1 | −0,1 |
Mer om Thitima
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
49 år (och 323 dagar)
Födelsedag
15 augusti (en lördag om 42 dagar)
Födelsedatum
1976-08-15 (en söndag för 18 220 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 42 dagar (en lördag)
Thitima Suranapornchai är en 49 årig kvinna bosatt i Perstorp kommun. Hon bor i ett lantbruk på 104 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 4 år och 55 dagar sedan 10 maj 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Thitimas bostadsområde, på postnummer 284 91, har 6,79 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 421 882 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Perstorp där Thitimas ingår. Thitimas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.
Thitima bor tillsammans med 3 personer: Karl Kidbro , Bengt Kidbro , Andree Kidbro . Hon är inte gift.
Vill du fira Thitimas födelsedag ska du gratulera henne om 42 dagar då hon fyller 50 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 42 dagar (en lördag).
Thitima har 1 bolagsengagemang (
Brännestaden i Perstorp AB
).
Informationen om Thitima kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Thitima Suranapornchai
Var bor Thitima?
Hur gammal är Thitima?
Thitima Suranapornchai är 49 år gammal och föddes den 15 augusti 1976. Hon fyller 50 år den 15 augusti.
Har Thitima några bolagsengagemang?
Thitima har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Brännestaden i Perstorp AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Thitima några fordon?
Är Thitima gift?
Thitima är inte gift.
Vilket telefonnummer har Thitima?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Thitima.
Vilket stjärntecken har Thitima?
Thitima har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Thitima folkbokförd?
Thitima Suranapornchai är folkbokförd i Perstorp kommun.
Vilket län tillhör Thitima?
Thitima Suranapornchai tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Thitima?
Thitima Suranapornchai tillhör Perstorps församling.