8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-06
Samir Abusaleem
Årsinkomst: Kolla Samirs lön anonymt
Personnummer: 19760829-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 29 augusti 1976
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Samir Abusaleem
Förnamn: Samir
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Abusaleem
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-07-25
Gatuadress: Skultunavägen 11
Postnummer: 722 17
Postort: Västerås
Distrikt: Önsta
Församling: Önsta församling (198023)
Kommun: Västerås (1980)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Samir Abusaleem är en man på 50 år som bor på Skultunavägen 11 i Västerås. bostad är en villa på 151 kvm . Där har han bott i 6 år och 104 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skultunavägen 11
Registrerat på adressen
722 17 Västerås
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Samir Abusaleem (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Samir Abusaleem (VD) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Samir kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Samir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Samirs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 151 kvm
Byggår: 1928
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,3 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelseledamot, VD | 100% | 2025 | 0,3 | 0 |
Mer om Samir
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 69 dagar)
Födelsedag
29 augusti (en söndag om 296 dagar)
Födelsedatum
1976-08-29 (en söndag för 18 331 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 297 dagar (en fredag)
Samir Abusaleem är en man på 50 år som bor på Skultunavägen 11 i Västerås. bostad är en villa på 151 kvm . Där har han bott i 6 år och 104 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Samirs postnummer, 722 17, är medelinkomsten 414 872 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,13 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Samir och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Samir ingår. Samirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.
Samir bor tillsammans med Mihaela Abusaleem. Hon är en 49 årig kvinna som flyttade in den 1 maj 2017 och har bott där totalt 9 år och 189 dagar. Han är gift med Mihaela Abusaleem .
På Samirs nästa födelsedag fyller han 51 år. Den inträffar om 296 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 297 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 56 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Samir har 1 bolagsengagemang (
ST Pioneers AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Samir i Sverige Samir Mohibollah i Helsingborg, Samir Husein Abu Eid i Stockholm och Samir Lounes i Eslöv.
Informationen om Samir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Samir Abusaleem
Var bor Samir?
Hur gammal är Samir?
Samir Abusaleem är 50 år gammal och föddes den 29 augusti 1976. Han fyller 51 år den 29 augusti.
Har Samir några bolagsengagemang?
Samir har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat ST Pioneers AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Samir några fordon?
Är Samir gift?
Samir är gift med Mihaela Abusaleem.
Vilket telefonnummer har Samir?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Samir.
Vilket stjärntecken har Samir?
Samir har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Samir folkbokförd?
Samir Abusaleem är folkbokförd i Västerås kommun.
Vilket län tillhör Samir?
Samir Abusaleem tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Samir?
Samir Abusaleem tillhör Önsta församling.