7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Curt Fredrik Nordin
Årsinkomst: Kolla Curt Fredriks lön anonymt
Personnummer: 19760905-
Ålder: 49 år
Födelsedag: 5 september 1976
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 18 juli
Stjärntecken: Jungfrun
Telefon: 070-7980046
Namnregistrering
Personnamn: Curt Fredrik Nordin
Förnamn: Curt Fredrik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nordin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-02-01
Gatuadress: Höglundavägen 37 lgh 0901
Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 1 från vänster
Postnummer: 611 37
Postort: Nyköping
Distrikt: Nyköpings Alla Helgona
Församling: Nyköpings församling (048002)
Kommun: Nyköping (0480)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Curt Fredrik Nordin är en 49 årig man bosatt i Nyköping kommun. Där har han bott i sammanlagt 2 år och 178 dagar sedan 1 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Höglundavägen 37 lgh 0901
Registrerat på adressen
611 37 Nyköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Curt Fredrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Curt Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Curt Fredrik har inga bolagsengagemang
Mer om Curt Fredrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
49 år (och 327 dagar)
Födelsedag
05 september (en lördag om 38 dagar)
Födelsedatum
1976-09-05 (en söndag för 18 224 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 38 dagar (en lördag)
Curt Fredrik Nordin är en 49 årig man bosatt i Nyköping kommun. Där har han bott i sammanlagt 2 år och 178 dagar sedan 1 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Curt Fredriks bostadsområde, på postnummer 611 37, har 9,30 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 371 114 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nyköping där Curt Fredriks ingår. Curt Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.
Curt Fredrik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Curt Fredriks födelsedag ska du gratulera honom om 38 dagar då han fyller 50 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 354 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 38 dagar (en lördag).
Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.
Curt Fredrik har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Curt Fredrik i Sverige det senaste kvartalet är Curt Ahnström i Torekov, Curt Adolfsson i Piteå och Curt Jörnåker i Stockholm.
Informationen om Curt Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-7980046
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046707980046 +46707980046 +4670-7980046 +4670-798 00 46 0707980046 070-7980046 070-798 00 46 070 798 00 46 070 7980046
Vanliga frågor om Curt Fredrik Nordin
Var bor Curt Fredrik?
Hur gammal är Curt Fredrik?
Curt Fredrik Nordin är 49 år gammal och föddes den 5 september 1976. Han fyller 50 år den 5 september.
Har Curt Fredrik några bolagsengagemang?
Curt Fredrik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Curt Fredrik några fordon?
Är Curt Fredrik gift?
Curt Fredrik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Curt Fredrik?
Det telefonnummer som finns registrerat för Curt Fredrik är 070-7980046.
Vilket stjärntecken har Curt Fredrik?
Curt Fredrik har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Curt Fredrik folkbokförd?
Curt Fredrik Nordin är folkbokförd i Nyköping kommun.
Vilket län tillhör Curt Fredrik?
Curt Fredrik Nordin tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Curt Fredrik?
Curt Fredrik Nordin tillhör Nyköpings församling.