8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-05
Anna-Carolina Veber
Årsinkomst: Kolla Anna-Carolinas lön anonymt
Personnummer: 19760913-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 13 september 1976
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Anna-Carolina Veber
Förnamn: Anna-Carolina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Veber
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-06-01
Gatuadress: Fricksgatan 1 A lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 214 26
Postort: Malmö
Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anna-Carolina Veber är en 50 årig kvinna och bosatt på Fricksgatan 1 A lgh 1201 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juni 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 157 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fricksgatan 1 A lgh 1201
Registrerat på adressen
214 26 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna-Carolina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Carolina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anna-Carolinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 63 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1903
Bolagsengagemang | 0 st
Anna-Carolina har inga bolagsengagemang
Mer om Anna-Carolina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 53 dagar)
Födelsedag
13 september (en måndag om 312 dagar)
Födelsedatum
1976-09-13 (en måndag för 18 315 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 313 dagar (en lördag)
Anna-Carolina Veber är en 50 årig kvinna och bosatt på Fricksgatan 1 A lgh 1201 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juni 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 157 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Anna-Carolinas bostadsområde, på postnummer 214 26, är 241 518 kr per år och 9,26 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Anna-Carolinas ingår. Anna-Carolinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 317.
Förutom Anna-Carolina bor också Mattias Nordvall på adressen. Där har han bott i 16 år och 304 dagar sedan han först registrerades där den 5 januari 2010. Anna-Carolina är inte gift.
Anna-Carolinas nästa födelsedag är om 312 dagar då hon fyller 51 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 57 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 313 dagar (en lördag).
Anna-Carolina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Carolina i Sverige Anna-Carolina Brandels i Härnösand, Anna-Carolina Landström i Luleå och Anna-Carolina Wipprecht i Uppsala.
Informationen om Anna-Carolina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna-Carolina Veber
Var bor Anna-Carolina?
Hur gammal är Anna-Carolina?
Anna-Carolina Veber är 50 år gammal och föddes den 13 september 1976. Hon fyller 51 år den 13 september.
Har Anna-Carolina några bolagsengagemang?
Anna-Carolina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anna-Carolina några fordon?
Är Anna-Carolina gift?
Anna-Carolina är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anna-Carolina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna-Carolina.
Vilket stjärntecken har Anna-Carolina?
Anna-Carolina har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Anna-Carolina folkbokförd?
Anna-Carolina Veber är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Anna-Carolina?
Anna-Carolina Veber tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Anna-Carolina?
Anna-Carolina Veber tillhör Malmö S:t Johannes församling.