7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Jonna Helena Jansson Ström
Årsinkomst: Kolla Jonnas lön anonymt
Personnummer: 19760914-
Ålder: 49 år
Födelsedag: 14 september 1976
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 21 augusti
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Jonna Helena Jansson Ström
Förnamn: Jonna Helena
Tilltalsnamn: Jonna
Efternamn: Jansson Ström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-03-31
Gatuadress: Moje 62
Postnummer: 785 30
Postort: Gagnef
Distrikt: Gagnef
Församling: Gagnefs församling (202602)
Kommun: Gagnef (2026)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jonna
Jonna Jansson Ström är en 49 årig kvinna och bosatt på Moje 62 i Gagnef. Hennes bostad är en villa på 177 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 mars 2017 och har sammanlagt bott där i 9 år och 89 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jonna
Informationen om Jonna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Moje 62
Registrerat på adressen
785 30 Gagnef
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jonna kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jonna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jonnas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 177 kvm
Byggår: 2009
Bolagsengagemang | 0 st
Jonna har inga bolagsengagemang
Mer om Jonna
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
49 år (och 287 dagar)
Födelsedag
14 september (en måndag om 78 dagar)
Födelsedatum
1976-09-14 (en tisdag för 18 184 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 78 dagar (en måndag)
Jonna Jansson Ström är en 49 årig kvinna och bosatt på Moje 62 i Gagnef. Hennes bostad är en villa på 177 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 mars 2017 och har sammanlagt bott där i 9 år och 89 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Jonnas bostadsområde, på postnummer 785 30, är 376 028 kr per år och 2,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gagnef där Jonnas ingår. Jonnas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.
Förutom Jonna bor också Robert Ingmar Ström på adressen. Där har han bott i 17 år och 88 dagar sedan han först registrerades där den 1 april 2009. Jonna är gift med Robert Ingmar Ström .
Jonnas nästa födelsedag är om 78 dagar då hon fyller 50 år. Hennes namnsdag är om 54 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 78 dagar (en måndag).
Namnet Jonna är 'Dansk form av Johanna'.
Jonna har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonna i Sverige Jonna Lundell i Norrköping, Jonna Sundling i Östersund och Jonna Jinton i Junsele.
Informationen om Jonna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jonna Jansson Ström
Var bor Jonna?
Hur gammal är Jonna?
Jonna Jansson Ström är 49 år gammal och föddes den 14 september 1976. Hon fyller 50 år den 14 september.
Har Jonna några bolagsengagemang?
Jonna har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jonna några fordon?
Är Jonna gift?
Jonna är gift med Robert Ingmar Ström.
Vilket telefonnummer har Jonna?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jonna.
Vilket stjärntecken har Jonna?
Jonna har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Jonna folkbokförd?
Jonna Jansson Ström är folkbokförd i Gagnef kommun.
Vilket län tillhör Jonna?
Jonna Jansson Ström tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Jonna?
Jonna Jansson Ström tillhör Gagnefs församling.