8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-18

Constantin Ilinca

Årsinkomst: Kolla Constantins lön anonymt

Personnummer: 19761010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 50 år

Födelsedag: 10 oktober 1976

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Constantin Ilinca

Förnamn: Constantin

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ilinca

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-06-15

Gatuadress: Lidköpingsvägen 16

Postnummer: 534 73

Postort: Stora Levene

Distrikt: Levene

Församling: Varabygdens församling (147001)

Kommun: Vara (1470)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Constantin Ilinca är en man på 50 år som bor på Lidköpingsvägen 16 i Stora Levene. bostad är en villa på 96 kvm . Där har han bott i 3 år och 125 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Constantin Ilinca?

Vad tjänar Constantin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Constantins
Kreditstatus?

Nyfiken på Constantins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lidköpingsvägen 16

Latitud: 58.323396   |   Longitud: 12.931373

Registrerat på adressen


Lidköpingsvägen 16
534 73 Stora Levene

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Constantin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Constantin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Constantins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 96 kvm

Byggår: 1949

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Constantin har inga bolagsengagemang


Mer om Constantin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

50 år (och 8 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en söndag om 357 dagar)

Födelsedatum

1976-10-10 (en söndag för 18 270 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 9 år och 358 dagar (en fredag)

Constantin Ilinca är en man på 50 år som bor på Lidköpingsvägen 16 i Stora Levene. bostad är en villa på 96 kvm . Där har han bott i 3 år och 125 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Constantins postnummer, 534 73, är medelinkomsten 360 613 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Constantin och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vara där Constantin ingår. Constantins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Constantin bor tillsammans med 12 personer: Ion Bobirnac , Dorel-Lyly Bobirnac , Monica Mirela Stanciulescu , Mihai-Cosmin Bobirnac , Adrian Bacioiu , Marian Stoian mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Han är inte gift.

På Constantins nästa födelsedag fyller han 51 år. Den inträffar om 357 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 9 år och 358 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 75 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Constantin har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Constantin i Sverige Constantin Baecklund Stoev i Partille, Constantin Dovlete i Göteborg och Constantin Strömbäck i Enskede.

Informationen om Constantin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Constantin Ilinca