7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Sarwat Nasir

Årsinkomst: Kolla Sarwats lön anonymt

Personnummer: 19770124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 24 januari 1977

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Sarwat Nasir

Förnamn: Sarwat

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nasir

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-18

Gatuadress: Koppargården 43 A lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 261 43

Postort: Landskrona

Distrikt: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sarwat Nasir är en 49 årig kvinna och bosatt på Koppargården 43 A lgh 1002 i Landskrona. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Hon flyttade in på adressen den 18 april 2026 och har sammanlagt bott där i 70 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sarwat Nasir?

Vad tjänar Sarwat?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sarwats
Kreditstatus?

Nyfiken på Sarwats Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Koppargården 43 A lgh 1002

Latitud: 55.893058   |   Longitud: 12.846704

Registrerat på adressen


Koppargården 43 A lgh 1002
261 43 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sarwat kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sarwat hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sarwats bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sarwat har inga bolagsengagemang


Mer om Sarwat


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 154 dagar)

Födelsedag

24 januari (en söndag om 211 dagar)

Födelsedatum

1977-01-24 (en måndag för 18 051 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 211 dagar (en söndag)

Sarwat Nasir är en 49 årig kvinna och bosatt på Koppargården 43 A lgh 1002 i Landskrona. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Hon flyttade in på adressen den 18 april 2026 och har sammanlagt bott där i 70 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sarwats bostadsområde, på postnummer 261 43, är 225 579 kr per år och 13,84 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Sarwats ingår. Sarwats lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Sarwat bor tillsammans med 3 personer: Affan-Ahmed Nasir , Afifa Nasir , Nasir Ud Din . Sarwat är gift med Nasir Ud Din .

Sarwats nästa födelsedag är om 211 dagar då hon fyller 50 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 211 dagar (en söndag).

Sarwat har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sarwat i Sverige Sarwat Ali i Arvika, Sarwat Jadir i Sävedalen och Sarwat Hamad i Angered.

Informationen om Sarwat kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sarwat Nasir