7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Gunnar Karl-Fredrik Holmberg

Årsinkomst: Kolla Karl-Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19770213- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 13 februari 1977

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Gunnar Karl-Fredrik Holmberg

Förnamn: Gunnar Karl-Fredrik

Tilltalsnamn: Karl-Fredrik

Efternamn: Holmberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-10-08

Gatuadress: Rackeby Furuvik 1

Postnummer: 531 98

Postort: Lidköping

Distrikt: Rackeby

Församling: Sunnersbergs församling (149413)

Kommun: Lidköping (1494)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karl-Fredrik

Karl-Fredrik Holmberg är en 49 årig man och bosatt på Rackeby Furuvik 1 i Lidköping. Hans bostad är en villa på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 oktober 2002 och har sammanlagt bott där i 23 år och 269 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Karl-Fredrik

Informationen om Karl-Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Fredrik Holmberg?

Vad tjänar Karl-Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rackeby Furuvik 1

Latitud: 58.594678   |   Longitud: 13.014912

Registrerat på adressen


Rackeby Furuvik 1
531 98 Lidköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
VÄSTGÖTASPETS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-03-07 (7 år) Ägare Annie Karlsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-03-07 (7 år) Annie Karlsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 70 kvm

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl-Fredrik har inga bolagsengagemang


Mer om Karl-Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 141 dagar)

Födelsedag

13 februari (en lördag om 224 dagar)

Födelsedatum

1977-02-13 (en söndag för 18 038 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 224 dagar (en lördag)

Karl-Fredrik Holmberg är en 49 årig man och bosatt på Rackeby Furuvik 1 i Lidköping. Hans bostad är en villa på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 oktober 2002 och har sammanlagt bott där i 23 år och 269 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Karl-Fredriks bostadsområde, på postnummer 531 98, är 425 603 kr per år och 1,20 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidköping där Karl-Fredriks ingår. Karl-Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 92.

Förutom Karl-Fredrik bor också Annie Karlsson på adressen. Där har hon bott i 5 år och 64 dagar sedan hon först registrerades där den 1 maj 2021. På adressen finns också en hund registrerad som Karl-Fredrik inte är ägare till. Karl-Fredrik är inte gift.

Karl-Fredriks nästa födelsedag är om 224 dagar då han fyller 50 år. Hans namnsdag är om 189 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 224 dagar (en lördag).

Namnet Gunnar är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’strid’ och ’krigare’'.

Karl-Fredrik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Fredrik i Sverige Karl-Fredrik Granlund i Malmö, Karl-Fredrik Ansarfwe i Visby och Karl-Fredrik Sergård i Partille.

Informationen om Karl-Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Fredrik Holmberg