7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Annica Gabriella Larsson

Årsinkomst: Kolla Annicas lön anonymt

Personnummer: 19770219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 19 februari 1977

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 februari

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Annica Gabriella Larsson

Förnamn: Annica Gabriella

Tilltalsnamn: Annica

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-11-01

Gatuadress: Korsholm 7083

Postnummer: 242 97

Postort: Hörby

Församling: Hörby församling (126602)

Kommun: Hörby (1266)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Annica

Annica Larsson är en kvinna på 49 år som bor på Korsholm 7083 i Hörby. Annicas bostad är en villa på 162 kvm . Där har hon bott i 19 år och 266 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Annica

Informationen om Annica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Annica Larsson?

Vad tjänar Annica?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Annicas
Kreditstatus?

Nyfiken på Annicas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Korsholm 7083

Latitud: 55.786757   |   Longitud: 13.678749

Registrerat på adressen


Korsholm 7083
242 97 Hörby

Företag på adressen | 3 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
PE-Lack AB Status Aktiv
Ansvarig Per-Erik Bertil Larsson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per-Erik Bertil Larsson (Styrelseledamot) Kolla lön direkt
FARBORET - STENSRO SAMFÄLLIGHETSFÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv
Larsson, Per-Erik Status Aktiv
Ansvarig Per-Erik Bertil Larsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per-Erik Bertil Larsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKER SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-05-15 (10 år) Ägare Per-Erik Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-05-15 (10 år) Per-Erik Larsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Annica kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Annica hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Annicas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 162 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
PE-Lack AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 10 Vinst (MSEK) 0,5
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 10 0,5

Mer om Annica


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 156 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 209 dagar)

Födelsedatum

1977-02-19 (en lördag för 18 053 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 209 dagar (en fredag)

Annica Larsson är en kvinna på 49 år som bor på Korsholm 7083 i Hörby. Annicas bostad är en villa på 162 kvm . Där har hon bott i 19 år och 266 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Annicas postnummer, 242 97, är medelinkomsten 373 371 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Annica och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hörby där Annica ingår. Annicas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.

Annica bor tillsammans med 3 personer: Wilmer Larsson , Per-Erik Larsson , Felix Larsson . På adressen finns en hund (som Annica inte är ägare till). Hon är gift med Per-Erik Larsson .

På Annicas nästa födelsedag fyller hon 50 år. Den inträffar om 209 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 209 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 209 dagar.

Namnet Gabriella är 'Femininform av Gabriel'.

Annica har 1 bolagsengagemang ( PE-Lack AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Annica i Sverige Annica Svensson i Gamleby, Annica Ånäs i Gustavsberg och Annica Eklund i Stockholm.

Informationen om Annica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Annica Larsson