7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Ranjit Roy

Årsinkomst: Kolla Ranjits lön anonymt

Personnummer: 19770320- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 20 mars 1977

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Ranjit Roy

Förnamn: Ranjit

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Roy

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-06-01

Gatuadress: Bosjökloster Ekebo 689

Postnummer: 243 95

Postort: Höör

Distrikt: Bosjökloster

Församling: Ringsjö församling (126704)

Kommun: Höör (1267)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ranjit Roy är en man på 49 år som bor på Bosjökloster Ekebo 689 i Höör. bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 6 år och 16 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ranjit Roy?

Vad tjänar Ranjit?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ranjits
Kreditstatus?

Nyfiken på Ranjits Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bosjökloster Ekebo 689

Latitud: 55.876513   |   Longitud: 13.505213

Registrerat på adressen


Bosjökloster Ekebo 689
243 95 Höör

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ranjit kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ranjit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ranjits bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 90 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ranjit har inga bolagsengagemang


Mer om Ranjit


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 89 dagar)

Födelsedag

20 mars (en lördag om 276 dagar)

Födelsedatum

1977-03-20 (en söndag för 17 986 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 276 dagar (en lördag)

Ranjit Roy är en man på 49 år som bor på Bosjökloster Ekebo 689 i Höör. bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 6 år och 16 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ranjits postnummer, 243 95, är medelinkomsten 373 081 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,78 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ranjit och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Höör där Ranjit ingår. Ranjits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.

Ranjit bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Ranjits nästa födelsedag fyller han 50 år. Den inträffar om 276 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 276 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 198 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ranjit har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ranjit i Sverige Ranjit Rajan i Vällingby, Ranjit Singh Virdi i Huddinge och Ranjit Sivia i Jonstorp.

Informationen om Ranjit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ranjit Roy