7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Lars-Eric Thomas Tobiasson

Årsinkomst: Kolla Lars-Erics lön anonymt

Personnummer: 19770321- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 21 mars 1977

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Eric Thomas Tobiasson

Förnamn: Lars-Eric Thomas

Tilltalsnamn: Lars-Eric

Efternamn: Tobiasson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-10-13

Gatuadress: Parkvägen 3 D

Postnummer: 673 37

Postort: Koppom

Distrikt: Järnskog

Församling: Järnskog-Skillingmarks församling (173003)

Kommun: Eda (1730)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Eric

Lars-Eric Tobiasson är 49 år och bosatt på Parkvägen 3 D i Koppom. Han bor i en villa på 202 kvm . Där har han bott i 2 år och 252 dagar sedan han flyttade in den 13 oktober 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Eric

Informationen om Lars-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Eric Tobiasson?

Vad tjänar Lars-Eric?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Erics
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Erics Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Parkvägen 3 D

Latitud: 59.708803   |   Longitud: 12.154400

Registrerat på adressen


Parkvägen 3 D
673 37 Koppom

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Tobiasson, Lars-Eric Status Aktiv
Ansvarig Lars-Eric Thomas Tobiasson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lars-Eric Thomas Tobiasson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
DANSK/SVENSK GÅRDSHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2023-06-11 (3 år) Ägare Lars-Eric Tobiasson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2023-06-11 (3 år) Lars-Eric Tobiasson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Eric kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Eric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Erics bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 202 kvm

Byggår: 2004

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Tobiasson, Lars-Eric Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lars-Eric


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 93 dagar)

Födelsedag

21 mars (en söndag om 272 dagar)

Födelsedatum

1977-03-21 (en måndag för 17 990 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 272 dagar (en söndag)

Lars-Eric Tobiasson är 49 år och bosatt på Parkvägen 3 D i Koppom. Han bor i en villa på 202 kvm . Där har han bott i 2 år och 252 dagar sedan han flyttade in den 13 oktober 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 673 37, är medelinkomsten 265 566 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,38 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Eda där Lars-Eric ingår. Lars-Erics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Lars-Eric bor tillsammans med Louise Tobiasson. Hon har bott på Parkvägen 3 D i totalt 2 år och 252 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 13 oktober 2023. Det finns även en hund på Lars-Erics adress som han är ägare till. Han är gift med Louise Tobiasson .

Lars-Eric fyller 50 år om 272 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 272 dagar (en söndag).

Lars-Eric har 1 bolagsengagemang ( Tobiasson, Lars-Eric ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Eric i Sverige Lars-Eric Aaro i Luleå, Lars-Eric Norrsäter i Flen och Lars-Eric Petersson i Stockholm.

Informationen om Lars-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Eric Tobiasson