7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Jørgen Leditzig

Årsinkomst: Kolla Jørgens lön anonymt

Personnummer: 19770421- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 21 april 1977

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Jørgen Leditzig

Förnamn: Jørgen

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Leditzig

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-01-04

Gatuadress: Saturnusgatan 101

Postnummer: 254 72

Postort: Ödåkra

Distrikt: Kropp

Församling: Kropps församling (128309)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jørgen Leditzig är 49 år och bosatt på Saturnusgatan 101 i Ödåkra. Han bor i en lägenhet på 116 kvm . Där har han bott i 20 år och 175 dagar sedan han flyttade in den 4 januari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jørgen Leditzig?

Vad tjänar Jørgen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jørgens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jørgens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Saturnusgatan 101

Latitud: 56.095911   |   Longitud: 12.752217

Registrerat på adressen


Saturnusgatan 101
254 72 Ödåkra

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jørgen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jørgen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jørgens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 116 kvm

Byggår: 1987

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jørgen har inga bolagsengagemang


Mer om Jørgen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 68 dagar)

Födelsedag

21 april (en onsdag om 297 dagar)

Födelsedatum

1977-04-21 (en torsdag för 17 965 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 297 dagar (en onsdag)

Jørgen Leditzig är 49 år och bosatt på Saturnusgatan 101 i Ödåkra. Han bor i en lägenhet på 116 kvm . Där har han bott i 20 år och 175 dagar sedan han flyttade in den 4 januari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 254 72, är medelinkomsten 305 665 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,14 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Jørgen ingår. Jørgens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 252.

Jørgen bor tillsammans med Deyana Liseth Marimon Utria. Hon har bott på Saturnusgatan 101 i totalt 8 år och 190 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 20 december 2017. Han är gift med Deyana Liseth Marimon Utria .

Jørgen fyller 50 år om 297 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 297 dagar (en onsdag).

Jørgen har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jørgen i Sverige Jørgen Johansen i Bräkne-Hoby, Jørgen Hansen i Köpingebro och Jørgen Møinichen i Stockholm.

Informationen om Jørgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jørgen Leditzig