7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Peter Axel Henrik Sahlström

Årsinkomst: Kolla Peters lön anonymt

Personnummer: 19770509- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 9 maj 1977

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Peter Axel Henrik Sahlström

Förnamn: Peter Axel Henrik

Tilltalsnamn: Peter

Efternamn: Sahlström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-11-19

Gatuadress: Benestad Ekeborg 1

Postnummer: 342 90

Postort: Alvesta

Församling: Alvesta församling (076401)

Kommun: Alvesta (0764)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Peter

Peter Sahlström är en man på 49 år som bor på Benestad Ekeborg 1 i Alvesta. Peters bostad är en villa på 130 kvm . Där har han bott i 24 år och 216 dagar sedan han flyttade in den 19 november 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Peter

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Peter Sahlström?

Vad tjänar Peter?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Peters
Kreditstatus?

Nyfiken på Peters Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Benestad Ekeborg 1

Latitud: 56.885839   |   Longitud: 14.551714

Registrerat på adressen


Benestad Ekeborg 1
342 90 Alvesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Peter kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Peter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Peters bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 130 kvm

Byggår: 1937

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Peter har inga bolagsengagemang


Mer om Peter


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 45 dagar)

Födelsedag

09 maj (en söndag om 320 dagar)

Födelsedatum

1977-05-09 (en måndag för 17 942 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 320 dagar (en söndag)

Peter Sahlström är en man på 49 år som bor på Benestad Ekeborg 1 i Alvesta. Peters bostad är en villa på 130 kvm . Där har han bott i 24 år och 216 dagar sedan han flyttade in den 19 november 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Peters postnummer, 342 90, är medelinkomsten 340 714 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,04 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Peter och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Peter ingår. Peters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.

Peter bor tillsammans med 2 personer: Isak Sahlström , Karin Sahlström . Han är gift med Karin Sahlström .

På Peters nästa födelsedag fyller han 50 år. Den inträffar om 320 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 320 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 6 dagar.

Namnet Peter är 'Svensk form av Petrus (se Per)'.

Peter har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Peter i Sverige Peter Jöback i Stockholm, Peter Carlborg i Göteborg och Peter Kroghöj-Kondrup i Stockholm.

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Peter Sahlström